گرافیک نت؛ کتاب  "آرابِسک 2" حاوی آثار طراحی گرافیک فارسی و عربی، توسط انتشارات گستالتن کشور آلمان منتشر شده، در فروشگاه های هنری سراسر جهان توزیع گردیده و همچنین توسط پست به دست طراحان حاضر در این کتاب از جمله هنرمندان ایرانی آن چون رضا عابدینی، محمد اردلانی، فرهاد فزونی، آریا کسایی، ایمان راد، مهدی سعیدی، وحید عرفانیان، مرتضی محلاتی، هما دلورای و... رسید.
 
"آرابِسک(اسلیمی) 2" با توجه به نقش مهم خط در خاور میانه، بر تایپوگرافی تمرکز کرده و ارائه دهنده ی طیف گسترده ای از آثار غنی و کاربردی الهام گرفته از خوشنویسی های سنتی با الفبای فارسی و عربی از هنرمندان ساکن در کشورهای سوریه، تونس، مصر، عربستان سعودی، اردن، لبنان، امارات متحده عربی، عراق، فرانسه، انگلیس، کره، یونان، لیتوانی، آمریکا، کانادا، آلمان، هلند، سویس، ایتالیا و ایران است.
 
"آرابِسک(Arabesque) 2" مجموعه ای از گزیده آثار اخیر طراحان جوان و فعال با زبان فارسی و عربی است. نمونه های تایپوگرافی، طراحی گرافیک، آرم، صفحه آرایی و تصاویر ارائه شده در این کتاب بیانگر یک نگاه سریع حاکم بین قراردادهای بصری محلی و سبک مدرن بین المللی است که سمبل رهایی فرهنگی کل خاور میانه است.
 
این کتاب  که دربرگیرنده ی انتخاب هایی غنی از آثار گرافیک پیشگامانه، متون و مصاحبه های تشریح کننده ی محیط این هنرمندان برجسته است با مقدمه ای به قلم جان مارتین، از بنیانگذاران هنر دبی نوشته شده است. متون و مصاحبه های دیگر این کتاب نیز توسط بن ویتنر و ساشا توما تهیه شده اند. یکی از ویژگی های این کتاب وجود یک سی دی حاوی 4 تایپ-فیس ویژه ی فارسی و عربی ویژه ی نشر از جمله فونت ایرانی "دامون" است.