گرافیک نت؛ اولین نمایشگاه بین المللی پوستر در کرمانشاه، با عنوان "83 ریشتر" با 184 اثر از 83 طراح از 32 کشور جهان روز دوشنبه 7 اردیبهشت ساعت 6 بعداز ظهر، همزمان با روز جهانی گرافیک در مجتمع فرهنگی هنری انتظار افتتاح شد. مژده حدیدی مسئول روابط عمومی انجمن طراحان گرافیک با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه که توسط انجمن طراحان گرافیک کرمانشاه با هم کاری گروه هنری "جاپا" برگزار شد به لحاظ تعداد اثر و کیفیت آثار، بزرگترین نمایشگاه آثار گرافیک است که تا این زمان در کرمانشاه برگزار شده است.
حدیدی ضمن ابراز تاسف از عدم حضور مدیران متولی فرهنگ و هنر کرمانشاه در مراسم افتتاحیه، استقبال مردم و دانشجویان رشته ارتباط تصویری را از این نمایشگاه مثبت دانست.
بهنام رئیسیان دبیر این نمایشگاه و عضو گروه "جاپا" با حضور در کرمانشاه به مناسبت افتتاحیه این برنامه در بخشی از سخنانش درباره چگونگی و مشکلات پیش روی دعوت از طراحان خارجی برای برگزاری نمایشگاه، گفت: یک سال و نیم طول کشید تا بتوانیم با طراحان مطرح جهان مکاتبه و آثارشان را جمع آوری کنیم. رئیسیان همچنین از استقبال خوب مردم کرمانشاه از این رویداد تشکر کرد.
روزبه حبیبیان رییس انجمن طراحان گرافیک کرمانشاه نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نمایشگاه در کرمانشاه، از همکاریهای آینده با گروه "جاپا" برای توسعه گرافیک در سایر استانها خبر داد.