گرافیک نت؛ حضور محترم دوستان و همراهان همیشگی جامعه مجازی طراحان گرافیک ایران، گرافیک نت

با توجه به گسترش و ازدیاد اعضاء سایت و همچنین گستردگی حجم اطلاعات و آثار ثبت شده در آن و همچنین کمبود زمان و نیروی انسانی برای رسیدگی مداوم به فعالیت اعضاء برآن شدیم تا این مسئولیت را به خود اعضاء واگزار کنیم!

1- با توجه به اینکه متاسفانه عده ای از هنرمندنماها و مختل کنندگان نظم و برهم زنندگان اجتماعات مجازی دوستانه مدتی است اقدام به ایجاد پروفایل های کاذب کرده و با درج نظرات و تصاویر خارج از شئون سایت و ایجاد مزاحمت برای دیگر اعضاء سعی در بر هم زدن جو صمیمانه گرافیک نت و منحرف کردن سایت از مسیر اصلی خود را دارند از سوی مدیریت و اعضاء اصلی سایت تدبیری اتخاذ گردید تا از این پس اعضاء پس از مشاهده هرگونه تخلف از سوی هر کدام از اعضای دیگر آن را بصورت مستقیم به مدیر سایت گزارش نموده تا پس از بررسی تخلف عضو اعلام شده نسبت به حذف پروفایل آن و قرارگیری فرد خاطی در لیست سیاه اقدام گردد. این امکان در گزینه "گزارش به مدیر" در تمامی پروفایل ها از هم اکنون فعال بوده و شما در صورت مشاهده هر گونه تخلف و ایجاد مزاحمت از سوی هر کدام از اعضا در پروفیال فرد خاطی روی گزینه "گزارش به مدیر" کلیک نموده تا بلافاصله رسیدگی شود.

شایان ذکر است برخی از تخلفات از جمله ایجاد مزاحمت برای افراد، درج عناوین و تصاویر نامربوط و خارج از شئون سایت، طرح پیشنهادهای ناسالم در پیام های خصوصی و... از سوی مدیر سایت قابل گذشت نبوده و پس از دریافت گزارش تخلف، پروفایل فرد خاطی حذف و ایمیل و آی پی وی در لیست سیاه قرار خواهد گرفت.

2- همچنین امکان جدید "دنبال کردن" به پروفایل ها افزوده شده و شما با انتخاب این گزینه در پروفایل عضو مورد نظرتان می توانید از آخرین فعالیت ها و گالری های جدید وی مطلع گردید.

3- از دیگر امکانات جدید سایت می توان به بخش " امتیاز دهی به تصاویر گالری ها" نام برد که برترین و پر امتیاز ترین آنها بطور اتوماتیک در منوی کشویی سمت راست در صفحه نخست سایت قابل دسترس می باشد. از شما می خواهیم با امتیاز دادن به تصاویر مورد نظرتان بصورت "عالی، خوب، متوسط و ضعیف" امکان تفیک آثار برتر و منتخب خود را که در آینده نزدیک به سایت افزوده خواهد شد فراهم نمائید.

4- از امکانات جدید دیگری که به گرافیک نت افزوده شده می توان به  "حذف کامنت ها" در همان صفحه و "بدون نیاز" به مراجعه به منوی نظرهای دریافتی اشاره نمود که به سادگی و سرعت امکانپذیر بوده و شما می توانید نظرات درج شده در پروفایل و گالری های خود را به سادگی حذف نمائید.

از همه دوستان و همراهان گرافیک نت به جهت همکاری و همفکری با مدیران سایت و انتقادات سازنده سپاسگزاریم و از شما می خواهیم با تداوم این همکاری و همفکری ها ما را در جهت پیشبرد اهداف سایت و گسترش و به روز رسانی آن یاری نمائید.

با سپاس از شما – مدیریت گرافیک نت