گرافیک نت؛ پس از ده جلسه متعدد بحث و بررسی با حضور کارشناسان آموزشی گروه تصویرسازی مدرسه ایده، دوره حرفه‌ای یکساله تصویرسازی شامل 16 عنوان درسی از دروس پایه تا حرفه‌ای تدوین شد که توسط بهترین تصویرگران و مدرسین تصویرسازی ایران آموزش داده می‌شود.

علیرضا گلدوزیان، کمال طباطبایی، پیمان رحیمی‌زاده، علی هاشمی‌شهرکی، علی خورشیدپور، حافظ میرآفتابی، مرتضی یزدانی، مهدی محمدی، فاطمه رادپور، مرجان ثابتی، پژمان رحیمی‌زاده، شکوه فلاح، مانلی منوچهری و سحر حق‌گو اساتید این دوره‌های تخصصی تصویرسازی هستند.

در پایان این دوره‌های آموزشی طرح عملی جامع شامل تصویرسازی‌های 1و2و3 با مدیریت و نظارت استاد علیرضا گلدوزیان برگزار می‌شود و به هنرجویانی که با موفقیت دوره را گذرانده باشند دو گواهینامه‌ به زبان‌های فارسی و انگلیسی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است یکشنبه 18 دیماه 1390 اساتید تصویرسازی مدرسه ایده، برای مشاوره و تعیین سطح در مدرسه ایده حضور خواهند داشت. علاقمندان می‌توانند به همراه آثار خود از ساعت 15 تا 16 در مدرسه ایده به آدرس کریم‌خان زند، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، شماره 26 حضور بهم رسانند.

برنامه دوره یکساله تصویرسازی:

ترم اول: شامل طراحی سطح 1و2 / مبانی تصویرسازی سطح 1و2

ترم دوم: شامل طراحی سطح 3 / خلاقیت تصویری / تکنیک‌های تصویرسازی 1 / تصویرسازی 1

ترم سوم: شامل تکنیک‌های تصویرسازی 2و3 / تصویرسازی دیجیتال / تصویرسازی 2

ترم چهارم: شامل تصویرسازی 4و5 / تصویرسازی 3

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌ سایت www.ideaschool.ir مراجعه فرمایند و یا با شماره تلفن‌های 88823387 و 88823625 تماس حاصل نمایند.