گرافیک نت؛ در این دوره از بی ینال پوستر ورشو بیش از 800 هنرمند با 2200 اثر از 50 کشور جهان حضور داشتند و "جایزه برتر ایکوگرادا" از بین آثار بخش های مختلف، فقط به یک اثر تعلق می گرفت، که این جایزه برای طراحی پوستر "تئاتر همزاد" نصیب مهدی مهدیان شد.
مهدی مهدیان، متولد 1358، فارغ التحصیل رشته گرافیک از هنرستان هنرهای تجسمی مالک اشتر، فارغ التحصیل طراحی گرافیک از دانشگاه هنر تهران، کارشناس ارشد رشته گرافیک است، عضو انجمن طراحان گرافیک ایران و عضو موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر ایران است. از دیگر فعالیت های وی می توان به مدیریت هنری، دبیر اجرایی و طراح گرافیک چندین دوسالانه، نمایشگاه و رویداد بین المللی اشاره کرد.


شایان ذکر است، دوسالانه پوستر ورشو که از سال 1966 کار خود را آغاز کرد با قدمتی نزدیک به نیم قرن، قدیمی ترین و معتبرترین جشنواره طراحی پوستر در جهان است. این دوسالانه از سوی انجمن بین المللی مجامع طراحی گرافیک "ایکوگرادا" اعتبار بهترین دوسالانه را کسب کرده است و از شهرتی جهانی برخوردار است.
بیست و سومین دوسالانه جهانی پوستر ورشو از روز 13 خرداد در موزه ویلانو شهر ورشو لهستان افتتاح شده و تا 26 شهریور 1391 برپا خواهد بود.