گرافیک نت؛ این تور با اسپانسری آموزشگاه اثر به مناسبت عید سعید مبعث، پنجشنبه یکم تیرماه ساعت 9 صبح در محل جدید آموزشگاه اثربرگزار می‌شود و شرکت برای عموم هموطنان آزاد می باشد طراحان گرافیک برای شرکت در این ورکشاپ‌ ها جهت ثبت نام می‌بایست با شماره تلفن 04113345386 تماس گرفته و حضور خود را در یک یا دو ورک‌شاپ رزرو کنند.

ورکشاپ‌ها:

تصویرسازی دیجیتالی | افشین مجربی

تصویرسازی دیجیتالی با متد چاپی برای طراحی تخصصی بسته‌بندی است.

شرکت‌کننده‌گان باید بتوانند با مبانی تصویرسازی دستی ونرم‌افزارهای گرافیکی (ایلوستراتور، فتوشاپ، کورل یا فری هند) آشنایی داشته باشند. بدیهی است با توجه به پذیرش محدود (حداکثر15 نفر)، اولویت با اولین ثبت‌نام کنندگان خواهد بود.

پوسترسازی مینی مال | تورج صابری‌وند

داوطلبان می‌باید سه پوستر یا اتود خود را به آدرس ایمیل asar_studio@yahoo.com ارسال کنند.

در متن ایمیل شماره‌های تماس خود را نیز ارسال کنید.

فایل پوستر یا اتودهای خود را در فرمت JPEG در سایز 350 px در 500 px ارسال کنید.

طراحان گرافیکی که برای شرکت در ورک‌شاپ پوستر پذیرفته می‌شوند در روز ورک‌شاپ با پوسترها یا اتودهای خود کار خواهند کرد، بنابراین پوسترها و اتودها بر اساس ایده‌هایشان ارزشگزاری می‌شوند.

نمایشگاهی از آثار برگزیده برگزار خواهد شد و برای شرکت کننده‌گان با تشخیص مدرسان ورک‌ شاپ‌ها گواهینامه و جوایزی اعطا خواهد شد.

آدرس محل برگزاری: تبریز، خیابان امام، نرسیده به چهارراه آبرسان، کلانتر کوچه (جنب اداره ارشاد اسلامی استان )، بن بست شهید بقایی، پلاک  11  تلفن مواقع اضطراری: 04116563618- 09141156556

یا در صورت  نیاز با ادرس ایمیل asar_studio@yahoo.com مکاتبه نمایند.