گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای پسران؛ روز شنبه 12 تیرماه کارگاه نقاشی اساتید و هنرجویان هنرستانهای هنرهای زیبا با همکاری معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در شیرخوارگاه آمنه برگزار گردید.

در این کارگاه نقاشی که با حضور رویایی و ذهتابیان مدیران هنرستانهای هنرهای زیبای پسران و دختران، جمشید ماهرنیا، جعفر نجیبی، مجید زمانی، اردشیر احمدی نژاد، فریناز سندانی،شیدا گرجی دوز، ترانه صادقیان، لیلا فرخی. هدی بلوری. امنه پرویزی، مرجان موسوی و جمعی از فارغ التحصیلان و هنرجویان هنرستانهای هنرهای زیبای پسران و دختران برگزار گردید، حاضرین در کارگاه از ساعت 17 در محوطه شیرخوارگاه به خلق اثر با موضوع آزاد پرداختند که با استقبال بازدید کنندگان نیز مواجه گردیده و پس از اتمام کارگاه آثار اساتید و هنرجویان در بازارچه خیریه نمایشگاه به نفع شیرخوارگاه آمنه به فروش گذاشته شد.

در ادامه این برنامه حاضرین در کارگاه با حضور در بخشهای مختلف از کودکان این مرکز بازدید نمودند.

همچنین احمد رویایی مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران در دیدار با مسئولین شیرخوارگاه آمنه اعلام آمادگی نمود تا اینگونه کارگاهها در طول سال و به مناسبتها مختلف در این مرکز و سایر مراکز خیریه و با حضور اساتید برجسته و هنرجویان برگزار گردد تا هنرمندان نیز سهمی در کمک به این مراکز داشته باشند.