گرافیک نت؛ پیش از این نشست‌های تخصصی عکاسی از جمله نشست‌های عکس خبری و نیز عکس خلاقانه و هنری در خبرگزاری مهر برگزار شده است که در ادامه این نشست‌ها پنج‌شنبه بیست‌و‌هشتم دیماه نشستی با حضور بهرام بدخشانی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام بدخشانی قرارست در این نشست و در ادامه نشست‌های قبلی خود که به موضوعاتی چون شناخت تصویر پرداخته بود، این هفته در خبرگزاری مهر اقدام به برپایی یک کارگاه می‌کند.

وی قصد دارد با طرح این مباحث عکاسان را با نکات تخصصی فیلمبرداری و عکاسی آشنا کند. این سلسله نشست‌ها برای ارتقای درک تصویری عکاسان به ویژه عکاسان خبری برپا خواهد شد.

بدخشانی از عکاسانی که در این نشست‌ها بودند، خواسته است که تعدادی از آثار عکاسی خود را آورده و در حضور او و سایرین به صورت کارگاهی آثار را نقد و بررسی کنند. وی قصد دارد که در این نشست رنگ، مفهوم رنگ، کنتراست، کادر بندی و نور در عکاسی را تشریح کند.

این نشست با حضور بهرام بدخشانی مدیر فیلمبرداری سینمای ایران روز پنجشنبه 28 دی‌ماه ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات خبرگزاری مهر واقع در میدان فردوسی، خ سپهبد قرنی، بعد از خیابان سمیه، کوچه بیمه برگزار می‌شود.

حضور برای عموم علاقمندان در این نشست که به همت گروه عکس خبرگزاری مهر برگزار می‌شود، آزاد است.


لینک به منبع خبر