گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی موزه هنر امام علی(ع) در این نمایشگاه 25 اثر از آثار تایپوگرافی این طراح گرافیک به نمایش گذاشته می شود. بیشتر پوسترهای نمایشگاه برای برنامه های مرتبط با حضرت امیر که به سفارش زیر مجموعه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی شده است و بخش دیگر نیز آثار تجربی حروف نگاری و خوشنویسی این هنرمند را تشکیل داده است. لازم به ذکر است 3 اثر از آثار به نمایش درآمده متعلق به گنجینه موزه می باشد.

وی سعی نموده است با بهره گیری از زبان شخصی خود در حروف نگاری و استفاده از عناصر بصری مطلوب برای بیان و انتقال دادن هر چه بهتر مفهوم در آثارش کمک بگیرد.

آیین گشایش این نمایشگاه روز چهارشنبه 25 خردادماه ساعت 17 در گالری ادواری موزه واقع در طبقه همکف برگزار و تا 6 تیرماه ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است، محمد اردلانی تا کنون در ده ها نمایشگاه گروهی و انفرادی در کشور های مختلف شرکت داشته و ورک شاپ های متعددی در نقاط مختلف کشور را سرپرستی نموده و داوری چندین جشنواره بین المللی را بر عهده داشته است. به تازگی نیز آثار این طراح گرافیک در مجله بین المللی "گرافیک آرت" مورد ستایش قرار گرفته است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این برنامه می توانند به موزه هنرامام علی (ع) واقع در خیابان ولی عصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره 35 و نشانی اینترنتی www.iaram.ir مراجعه و یا با شماره 22024848 تماس حاصل نمایند.