با درود حضور دوستان و اعضاء محترم جامعه مجازی طراحان گرافیک ایران "گرافیک نت"

یک سال سپری شد و گرافیک نت در آستانه سال نو وارد سومین سال فعالیت پربار خود در فضای مجازی خواهد شد. خرسندیم که با حضور و یاری شما عزیزان در این جامعه مجازی جایگاه و اعتبار ویژه ای کسب نمودیم و مسیر موفقیت را با شما، طی این زمان چه خوش پیمودیم. سال گذشته برای ما سالی پرفراز و نشیب، همراه با تلخی و شیرینی بسیاری بود و چه بسا که اگر دلخوری تعدادی از عزیزان و شیطنت برخی در جهت بر هم زدن این جمع صمیمی و دوستانه نبود شیرینی این موفقیت برای ما و شما صد چندان می شد ولی چه کنیم که همیشه موانعی هست و سدهایی برای نرسیدن به آنچه می خواهیم و خواسته اید، ولی ما همچنان در سال جدید پرتوان و پر امید خواهیم تاخت.

خرسندیم از اینکه دوستان مهربان و عزیزی چون شما داریم و با شما و برای شما در جهت به ثمر رساندن اهدافمان که همان فتح قله های علم و دانش و هنر و اعتلای نام سرزمین عزیزمان "ایران" است تلاش می کنیم و امیدواریم چشم خود را به روی کاستی های ما را در سال گذشته، به بزرگی و معرفت خود بسته و ما را با حضور موثر و ارزشمند خود در سال جدید یاری نمائید.

بیاییم سال جدید را با شعار دوستی و مهربانی آغاز کنیم و عهد ببندیم با تلاش خود در زمینه های هنری برای حضور در عرصه های داخلی و بین المللی ناممان را جاودانه و هنر پارسی را جهانی کنیم. بیاییم مهربانی پیشه کنیم و به یکدیگر بیآموزیم که هیچ چیز بالاتر از دوستی و انسانیت نیست، بیاییم در آستانه ورود به سال جدید عهد ببندیم که تحمل نقد یکدیگر را داشته باشیم و با ایجاد فضایی صمیمی و منتقدانه برای بهتر شدن سطح کیفی آثارمان بکوشیم.

بر آن شدیم در آستانه نوروز به بهترین و زیباترین پیام نوروزی شما برای گرافیک نت هدیه ای هر چند کوچک و به رسم یادبود اهداء کنیم، هرچند هر پیامی از سوی دوستان برای ما عزیز و ارزشمند است ولی چه کنیم که امکانات و بضاعت مالی ما اجازه نمی دهد از همه عزیزانی که برای این جامعه مجازی پیام ارسال می کنند تقدیر و سپاسگذاری نمائیم. از شما می خواهیم پیام های کوتاه نوروزی خود را برای گرافیک نت و اعضاء محترم سایت در پایین این صفحه بنویسید تا در پایان تعطیلات نوروزی از بهترین آنها تقدیر شود.

* لطفاً از نوشتن متن های پیامکی و آماده پرهیز نموده و آنچه که خود نوشته یا سروده اید برای ما ارسال نمائید.

با آرزوی سالی خوش و پر بار برای شما، از همه دوستان و همراهان به جهت حضور ارزشمند خود در یک سال گذشته سپاسگذاریم و پیشاپیش نوروز را به شما تبریک گفته و از پروردگار یکتا برای همه شما عزیزان سربلندی و موفقیت خواستاریم.

امیر علی مددی – سردبیر جامعه مجازی طراحان گرافیک ایران "گرافیک نت"