بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصرتهران،‌ دوازدهمین دوره دوسالانه معماری ونیز از روز 4 شهریورماه در شهر ونیز ایتالیا افتتاح می گردد و به مدت 3 ماه ادامه دارد. در این دوسالانه تصاویر، ‌نقشه ها و پلان های پنج باغ ایرانی به نمایش درمی آید. در همین راستا پوستر این نمایشگاه با عنوان باغ ایرانی توسط علی وزیریان طراحی و چاپ شده است.
شایان ذکر است علی وزیریان متولد 1339 و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می‌باشد. وی نمایشگاه های متعدد انفرادی و گروهی برپا کرده است که از آن جمله می توان به اولین، ‌چهارمین و پنجمین دوسالانه نقاشی معاصر تهران، ‌نمایشگاه های بازتاب سنت در نقاشی معاصر ایران، طبیعت در نقاشی معاصر تهران،‌ اولین دوسالانه نقاشی جهان اسلام و بیش از سی نمایشگاه نقاشی و گرافیک در ایران و دیگر کشورها نام برد.
وی همچنین جوایز متعددی را در عرصه گرافیک و نقاشی را از آن خود کرده است که می توان به سومین دوسالانه طراحان گرافیک ایران، ‌جایزه طراحی تمبر برای سال گفت و گوی تمدن ها و ... نام برد.
وزیریان سابقه چندین دوره داوری در بخش تبلیغاتی جشنواره بین المللی فیلم فجر، عضویت در شورای سایستگذاری ششمین دوسالانه طراحان گرافیک ایران، عضو کمیته انتخاب نمایشگاه بیان تمثیلی در نقاشی معاصر ایران و تدریس در دانشگاه های تهران، الزهرا و شاهد و همچنین دبیری نمایشگاه اسماء الحسنی را در کارنامه فعالیت های خود را دارد.