گرافیک نت؛ به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ نشست خبری اعلام برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ماه‌های محرم و صفر با حضور حجت الاسلام حسن ناصری‌پور سرپرست معاونت فرهنگی و مهدی محمدی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری برگزار شد و از پوستر مجموعه برنامه جلوه سوگ رونمایی شد.
طراحی این پوستر متفاوت را محمد اردلانی بر عهده داشته است. در طراحی این اثر از ایده ی پرچم های اعلام محل هیئات استفاده شده و به همین جهت از قطع و کادر غیر معمول مثلث استفاده شده.
عنوان جلوه ی سوگ و اجزای تصویری برای شباهت هر چه بیشتر به پرجم های معمول، گلدوزی شده اند و برای استفاده های بزرگتر اعم از پرتابل و بیلبورد شهری قطع کار نیز عوض شده است.
برای جلوگیری از اصراف کاغذ اثر به نوعی طراحی شده که در قطع کاغذ 100 در 70 سانتی متر دو پوستر بدون دورریز کاغذ جای گرفته است.
 
محمد اردلانی عضو افتخاری گرافیک نت، مدیر هنری، مدرس و طراح گرافیک تجربی است که سرپرستی ده ها ورکشاپ گرافیک در مراکز دانشگاهی، فرهنگی هنری و همچنین افتخاراتی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور، داوری در جشنواره ها و مسابقات بین المللی، دارای اثر در مجموعه هایی چون موزه لاهتی فنلاند، گالری هنر هلسینکی، موزه هنرهای معاصر و ... حضور و تقدیر شده در ده ها نمایشگاه انفرادی و گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، چین، ایتالیا، فرانسه، اتریش، کره جنوبی، هلند، فنلاند و نیز عناوین بسیار دیگری را در کارنامه خود دارد.