گرافیک نت؛ معاون فرهنگی حوزه هنری استان البرز گاه گفت: این ورکشاپ به مدت سه روزه از 29 تیرماه در محل حوزه هنری استان البرز تشکیل خواهد شد.
آجرلو ادامه داد: هنرمندان جهت شرکت در این کارگاه تخصصی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به آدرس www.ArtAlborz.ir و تکمیل فرم فراخوان ثبت نام نمایند.
توضیح اینکه حداکثر 20 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه دعوت خواهند شد و آثار برتر طراحی شده در این ورکشاپ جهت زیباسازی در بیلبورد های شهر کرج به کار گرفته خواهد شد.
گفتنی است؛ این کارگاه خلق اثر در حاشیه برگزاری نمایشگاه پوستر های اردلانی به همراه آثاری از شاگردانش در نگارخانه سوره حوزه هنری استان البرز برگزار خواهد شد.
محمد اردلانی عناوینی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور، حضور و تقدیر در ده ها نمایشگاه انفرادی، گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، اتریش، هلند، فنلاند و ... را در کارنامه ی خود دارد و برپایی ورکشاپ و داوری در جشنواره ها و مسابقات ملی و بین المللی را بر عهده داشته، همچنین آثاری از این هنرمند طراحی گرافیک در گنجینه ی مجموعه هایی چون موزه لاهتی فنلاند، گالری هنر هلسینکی، موزه هنرهای معاصر اصفهان، موزه هنر امام علی(ع) نگهداری می شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 4473011-0261 تماس حاصل نمایند.