گرافیک نت؛ سعی شده است تا در این ورکشاپ ها، برنامه ها و مطالبی با رویکردی جدید ارائه شود. علاقه مندان به شرکت در این برنامه ها، می توانند بصورت تلفنی یا حضوری اقدام به ثبت نام کنند. 
 
هزینه شرکت در همه ورکشاپ های روز پنج شنبه 13 آذر ، 15.000 تومان (برای کل روز) و برای دانشجویان مدرسه اینورس 10.000 تومان می باشد.
هزینه شرکت در همه ورکشاپ های روز جمعه 14 آذر به همراه ناهار، 25.000 تومان (برای کل روز) و برای دانشجویان مدرسه اینورس 20.000 تومان می باشد.

 

مطالب مختصری در مورد هر برنامه در پایین آمده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدرسه اینورس به شماره 22047724-021 تماس حاصل نمایید.

برنامه ورکشاپ های روز پنجشنبه 13 آذر

 

کاوه ناصربخت

 

دانش آموخته ی رشته طراحی صنعتی

برنده جایزه Interior Motives Design Awards 2010
و دریافت جایزه از مدیر طراحی داخلی پژو
برنده جایزه 
A Design Awards 2014 در بخش Future Design
این ورکشاپ در رابطه با موضوع Automotive Design خواهد بود.
 
ساعت ورکشاپ : 2 تا 4 عصر

 

شهراد جعفری

 

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد جلوه‌های ویژه کامپیوتری از دانشگاه ملی استرالیا (Australian National University).

آشنایی با جلوه‌های ویژه کامپیوتری (Visual Effects) و نقش و اهمیت Compositing با نگاهی به پشت پرده فیلم‌های مطرحHollywood . بررسی وظایفCompositor  و فرصت‌های شغلی موجود برای این حرفه در پروژه‌های مختلف. آشنایی با خانواده نرم‌افزارهای Nuke، قابلیت‌های منحصر به فرد آن‌ها و حضورشان در صنعت جلوه‌های ویژه.
 
ساعت ورکشاپ : 4:30 تا 5:30 عصر

 

فراز صیادی اسکویی

 

فراز صیادی، در مورد یکی از جدیدترین کارهای خود که بتازگی در سایت CGTalk برگزیده شده است، توضیح خواهد داد و کل فرایند از طرح و ایده اولیه تا احرای نهایی را در این ورکشاپ به نمایش خواهد گذاشت. طرح و ایده اولیه، ساخت مدل ابتدایی در Maya ، انتقال به Zbrush ، اضافه کردن جزئیات، ساخت Texture ، ساخت متریال و مو، لایه بندی برای رندر و کامپوزیت و بطور کلی طراح و اجرای یک ایده اولیه در نرم افزارMaya تا خروجی نهایی.

 ساعت ورکشاپ : 6 تا 8 شب

 برنامه ورکشاپ های روز جمعه 14 آذر

 

آریاسب فیض

 

آریاسب فیض دوره دیده مدرسه Animation Mentor است که در حال حاضر یکی از انیمیاتورهای برجسته ایرانی محسوب می شود. یکی از نمونه کارهای اخیر وی، Animate ِ اگهی تبلیغاتی زر ماکارون و همچنین آگهی های اخیر چی توز موتوری است. او در این ورکشاپ به نقش کاراکتر انیمیشن در تولید انیمیشن و همچنین روند تکمیل یک شات Animate از صفر تا صد خواهد پرداخت.

 ساعت ورکشاپ : 11 تا 13

 

 علی کیانی امین

 

علی کیانی امین، یکی از برجسته ترین افراد در حوزه تصویرسازی دیجیتال، این بار قرار است به جای Digital Paint، درباره برخی معانی و مفاهیم در تصویر، گفتمانی را آغاز کند. موضوع این ورکشاپ  بدین شرح است : بازتاب معانی در روایتگری بصری (Visual Story Telling) و همچنین اتصال ایده ها به پیکره اثر هنری از طریق ایجاد پیوند باطنی با سوژه
ساعت ورکشاپ : 2 تا 4:30 عصر

 

 فرهاد نجومی

 

برنامه 2 روزه ورکشاپ ها با حضور فرهاد نجومی به پایان می رسد. در این برنامه فرهاد نجومی با نرم افزار Zbrush به اجرای یک پروژه خواهد پرداخت و حاضرین را با کاربردهای Digital Clay آشنا خواهد کرد.

ساعت ورکشاپ : 5 تا 8 شب