گرافیک نت؛ هنرمندان جهت ثبت نام در این ورکشاپ سه روزه، می بایست پنج نمونه از پوستر های خود در قطع 500 در 700 پیکسل و با فورمت JPG به همراه رزومه و تلفن تماس خود را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 27 بهمن ماه به نشانی الکترونیک posters.workshop@gmail.com ارسال نمایند.
توضیح اینکه حداکثر 20 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه دعوت خواهند شد و آثار برتر طراحی شده در این ورکشاپ ضمن حضور در جشنواره ملی طراحی پوستر دانشگاه آزاد اسلامی، برای کسب رتبه و جایزه ی اصلی، همراه با آثار بخش مسابقه داوری خواهد شد. همچنین با توجه به فضای کارگاه، به همراه داشتن لپ‌تاپ برای متقاضیان الزامی می‌باشد.
لازم به ذکر است این ورکشاپ ویژه ی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیست و تمامی علاقه مندان و طراحان گرافیک می توانند برای حضور ثبت نام نمایند.
این کارگاه که در واحد تحصیلات تکمیلی هنر واقع در خیابان جمالزاده- بالا تر از تقاطع بلوار کشاورز برگزار خواهد شد بخشی از جشنواره ملی طراحی پوستر داشگاه آزاد اسلامی است که با داوری اساتید قباد شیوا، کیانوش غریب پور و محمد اردلانی اسفند ماه برگزار خواهد شد.
گفتنی است در کارنامه ی محمد اردلانی سرپرستی ده ها ورکشاپ گرافیک در مراکز دانشگاهی، فرهنگی و هنری و همچنین افتخاراتی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور، داوری در جشنواره ها و مسابقات بین المللی، دارای اثر در مجموعه هایی چون موزه لاهتی فنلاند، گالری هنر هلسینکی، موزه هنرهای معاصر اصفهان و ... حضور و تقدیر شده در ده ها نمایشگاه انفرادی و گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، چین، ایتالیا، فرانسه، اتریش، کره جنوبی، هلند، فنلاند و نیز عناوین بسیار دیگری دیده می شود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 09199167822 تماس حاصل نمایند.