گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای دینی امام علی (ع)، این رویداد با حضور استاد افجه ای، هنرمندان و جمعی از علاقه مندان به آثار وی، روز چهارشنبه 25 بهمن ماه ساعت 18 در موزه برگزار می شود.

در بخش جنبی این رویداد، نمایشگاهی از آثار وی با همکاری و مشارکت موزه هنرهای معاصر تهران در طبقه همکف موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نمایش درمی آید.

این برنامه قرار است به صورت ماهانه از سوی مدیریت هنرهای تجسمی و امور موزه های  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شود و بهانه ای برای گردهم آیی هنرمندان است تا پاتوقی برای تبادل نظر میان هنرمندان جوان و پیشکسوتان عرصه هنرهای تجسمی باشد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مراسم می توانند به موزه هنرهای دینی امام علی(ع) واقع در خیابان ولی عصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره 35 مراجعه و یا  با شماره 22024848 تماس حاصل نمایند.

نصرالله افجه ای از خوشنویسان نوگرا است که در سال 1312 تهران به دنیا آمده است

وی چندین دهه سابقه تمرکز بر روی هنرخطاطی دارد و با تکنیک های مختلف و مصالح و مواد متنوع در خوشنویسی نیز کار کرده و آثار متنوعی ‏را به وجود آورده است.

نصرالله افجه ای به دریافت نشان درجه 1 هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد نیز نایل شده است و‏ در هفتمین همایش چهره های ماندگار در آبان ماه 1387 به عنوان چهره برگزیده در رشته خوشنویسی انتخاب شد. این استاد 79 ساله وفاداری اش را به خوشنویسی حفظ کرده و از مصالح نقاشی در خلق آثار خود بهره می برد.