دبیر اجرایی این نمایشگاه با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه روز 25 مردادماه ساعت 18:30 در خانه هنرمندان ایران گشایش خواهد یافت و 70 اثر منتخب هیئت داوران این جشنواره روی دیوار نگارخانه‌های خانه هنرمندان ایران خواهد رفت.
اردشیر میرمنگره افزود این نمایشگاه به مدت 20 روز از 25 مرداد تا 15 شهریورماه و در ایام ماه مبارک رمضان از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار خواهد شد و هیئت داوران این نمایشگاه شامل «قباد شیوا، مسعود سپهر، مصطفی اوجی، فرزاد ادیبی و احسان پارسا» کار داوری آثار این نمایشگاه را انجام داده‌اند که بر اساس نظر هیئت داوران 70 اثر از میان 750 اثر ارسالی، به نمایشگاه راه یافته است.
دبیر اجرایی این نمایشگاه درباره جوایز این نمایشگاه هم توضیح داد: به پنج برگزیده اول لوح تقدیر و مبلغ 2 میلیون تومان اهدا خواهد شد، به پنج نفر برگزیده دوم لوح تقدیر و یک میلیون و 500 هزار تومان اهدا می‌شود و به ترتیب به نفرات سوم تا پنجم هم لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون تومان، 700 هزار تومان و 500 هزارتومان تعلق خواهد گرفت.
اردشیر میر درباره سرنوشت آثار منتخب این نمایشگاه هم گفت: آثار راه یافته به نمایشگاه در قالب کتاب مجموعه آثار این نمایشگاه به چاپ خواهد رسید و آثار برگزیده نیز در رسانه‌های شهری نظیر بیلبوردها، بنر و ... استفاده خواهد شد.
وی افزود: مراسم اختتامیه نیز روز 15 شهریورماه درمحل برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.
(به نقل از فارس)