گرافیک نت؛ نمایشگاه پوسترهای طراحی شده در کارگاه طراحی پوستر نصیر بشیری به همراه آثار تنی چند از طراحان گرافیک، با عنوان دخترخورشید، از روز 6 شهریور ساعت ۱۷ در ایستگاه های منتخب مترو تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه و فرهنگسرای مترو و به مناسبت تولد کریمه اهل بیت، روز دختران برگزار گردیده است.

این آثار با هدف بهره گیری از رسانه ی پوستر در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به خانواده های ایرانی در کارگاه طراحی پوستر نصیر بشیری در تاریخ 26 مرداد 1393 در ایستگاه مترو شهدا طراحی گردیده است.

پوستر هایی از علیرضا بیت اللهی، احسان بشیری، نوشین بیجاری، محمد بنی احمدی، آزاده بدیعی دزفولی، آرام بدیعی دزفولی، رضا جعفری جم، زهرا خیبرشکن اصل، سعید حدادی، مهدیه سعیدی، رضا شعبانی، هادی فراهانی، علیرضا معظمی گودرزی (ارسطو)، محمدمهدی منصوری، زینب مهدیان نسب، عاطفه معصومی تا 20 شهریور در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه، پوسترها در محل عبور شهروندان نصب شده است، هدف از این کار قرار دادن صدها هزار مخاطب و انتقال پیام به آن ها است تا رسالت پوسترگونه ی خود را انجام دهند. نحوه اکران آثار باعث شده این نمایشگاه از دیگر نمایشگاه های پوستر های تک نسخه ای متفاوت دیده شود.

در این نمایشگاه تعداد ۲۰ پوستر با موضوع دختران، خانواده و مقام کریمه اهل بیت تا 20 شهریور ماه در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.

شهروندان تهرانی جهت بازدید و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس ایستگاه های مترو تجریش، ارم سبز، میرداماد، فردوسی و...  مراجعه نمایند.