گرافیک نت؛ به گزارش هنرنامه این نمایشگاه شامل 75 پوستر سینمایی و پوسترهای اجتماعی است که  توسط اونیش امین‌اللهی خلق شده‌اند.

پوسترهای سینمایی این هنرمند طراح که پیش‌تر در جشنواره‌های بین‌المللی همچون کن ارائه شده اند در این نمایشگاه گردهم آمده‌اند.

پوسترهای اجتماعی این هنرمند نیز که بخش اعظم این نمایشگاه را شکل می‌دهد، براساس دغدغه‌های شخصی این طراح ارائه شده‌اند. مفاهیمی چون ترس، سیاست و طنز اجتماعی موضوع این دست آثار هستند.

این پوسترها در قطع 70 در 100 هستند و بیشتر آنها با امکانات نرم افزاری خلق شده‌اند، البته برخی از این پوسترها تلفیقی از دست و نرم افزار هستند.

این نمایشگاه با هدف ایجاد فضای مناسب برای تبادلات فرهنگی به همت مدرسه «ایده» در شهر آنکارا کشور ترکیه برپا می‌شود.

اونیش امین الهی گرافیست باسابقه متولد چهارم شهریور 1351 در تهران است. او کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه تربیت مدرس، تهران و خزانه دار و عضو هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است. او در سال 1375 آتلیه همرنگ گرافیک را تاسیس کرد.

او همچنین سابقه تدریس در دانشگاه جهاد دانشگاهی را از فاصله سال های 1379 تا 1381 دارد. سابقه تدریس و برگزاری دوره های "خلاقیت و ایده پردازی" از سال 1387 تا کنون دارد.

امین اللهی  عضو شورای سیاست گذاری برگزاری "هفته گرافیک تهران"، 1392 و 1393 بوده است و در بسیاری از جشنواره های و فستیوال‌های گرافیک بین المللی و داخلی به عنوان داور حضور داشته است که می توان به عضویت در هیات انتخاب و داوری نمایشگاه بین‌المللی پوستر "Walls Down"، پرو، لیما، 2011 ،عضو هیات داوران مسابقه بین المللی پوستر "YAKU" (آب) ، پرو، 2010 ،عضو هیات داوران آنلاین مسابقه "poster for tomorrow" ، 2010 ،عضو هیات انتخاب و داوری بخش گرافیک مسابقه "جشن تصویر سال"، 1389 ،انتخاب آثار توسط مرکز مطالعات گرافیک سیاسی آمریکا برای چاپ در تقویم دیواری با عنوان "پوسترهایی برای صلح و عدالت" پرتلند، امریکا در سالهای 2013 و 2011 ،یکی از 10 طراح ایرانی معرفی شده در مجله "Design 360" ، چین، 1387،اشاره کرد.

او تاکنون 3 نمایشگاه انفرادی در مدرسه ویژه، گالری ایده و دانشگاه علمی کاربردی مشهد برپا کرده است.