گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نگارخانه لاله در ادامه فعالیت های نمایشگاهی خود در سال جدید نمایشگاه انفرادی نقاشی های رضا فلاح زاده را در دستور کار خود قرار داده است.

رضا فلاح زاده متولد 1330 تهران است، وی از 15 سالگی آموزش های طراحی و نقاشی آبرنگ را با استاد صاحب نام، علی اکبر صنعتی آغاز نمود و تا 4 سال نیز در خدمت استاد بود. فلاح زاده پس از دریافت دیپلم و پایان دوران دبیرستان سه سال زیر نظر استاد سمبات کار کرد و در خلال سال های تجربه اندوزی علاوه بر گذراندن دوره های کامل خوشنویسی در انجمن خوشنویسان ایران از محضر اساتید صاحب نامی چون استاد جواد حمیدی،  محسن وزیری  مقدم، دکتر پاکباز، استاد فرشچیان، منوچهر معتبر و استاد لعل ریاحی در بروکسل بلژیک بهر ه مند شد.

این هنرمند نقاش تا کنون 35 نمایشگاه انفرادی در داخل و خارج کشور را در کارنامه خود دارد و آثار وی در 4 دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر مورد تقدیر قرار گرفت.

لازم به ذکر است،  این نمایشگاه تا 3 اردیبهشت ماه ادامه دارد و گالری لاله همه روزه به جز ایام تعطیل صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 15 تا 19 پذیرای علاقه مندان است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از نمایشگاه می توانند به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی لاله، نگارخانه لاله مراجعه و یا با شماره 88960492 تماس حاصل نمایند.