گرافیک نت؛ مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور گروه نمایش «عجایب المخلوقات» واعضای خانه طراحی ایران ساعت17 عصر یکشنبه 28 فروردین در گالری ممیز خانه هنرمندان برگزار می‌شود و بهترین طراحی‌ها از این اجرا به نمایش گذاشته می‌شود.

این نمایشگاه که تا شش اردیبهشت ماه برپاست، کارمشترکی از خانه طراحی ایران و گروه تئاتر مکث است وهنرجویان واعضای خانه طراحی که قبل از سال نو (اسفند 89) از نمایش«عجایب المخلوقات» دیدن کردند اکنون برداشت آزاد خود را ازاین اجرا به صورت طراحی ارائه می‌دهند.

درنخستین روزاین نمایشگاه کارگاه آموزشی و پر فورمنسی هم توسط گروه نمایش برگزارمی‌شود.ساعت این نمایشگاه 9 روزه 17 تا 20 شب است .
به گفته رضا ثروتی،هدف ازانجام این کار،ایجاد یک ارتباط بینا رشته‌ای درهنراست تا مانند دهه 40 ایران که دوران طلایی هنر و ادبیات بود ،زمینه حضورهنرمندان رشته‌های مختلف در سالن تئاتر فراهم شود و همان طورکه هنرمندان تئاتر از دیگر هنرها برای تولید آثارشان بهره می گیرند ، دیگر هنرمندان نیز از تئاتر برای تولید آثارشان بهره بگیرند.

اجرای نمایش«عجایب المخلوقات» اثربرگزیده بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که اسفند ماه در تالار شماره یک ایرانشهر روی صحنه بود و قراربود پس از تعطیلات نیز تا نیمه اردیبهشت 90 هم ادامه داشته باشد به دلیل بیماری ناگهانی یکی از بازیگران نمایش به مدت چند ماه به تعویق افتاد.
برگرفته از: ایسنا