گرافیک نت؛ نمایشگاه «شهر خاموش»؛ با تعداد ۲۵ اثر از زندگی کاراکترهای پرنده و ماهی در اندازه ۲۰ در ۲۰ سانتی‌متر و با تکنیک میکس مدیا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
عنوان این نمایشگاه از آلبوم موسیقی «شهر خاموش» با آهنگسازی و نوازندگی «کیهان کلهر» نوازنده برجسته کمانچه ایرانی با شهرتی جهانی، انتخاب شده و تجسم فضا و کاراکترهای آثار؛ همگی الهام گرفته از این آلبوم می‌باشد.
این نمایشگاه به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و گروه گپ تبریز تا ۱۰ تیرماه سال جاری در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل واقع در میدان علی آباد، بالاتر از سه راه نیروگاه، روبروی نیروگاه برق، حوزه هنری برگزار می گردد و علاقمندان می توانند از ساعت ۹ تا ۱۴ از این نمایشگاه بازدید نمایند.
محمدرضا صدیق؛ متولد ۱۳۷۰ در اردبیل و دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری در دانشگاه نبی اکرم تبریز است. وی فعالیت در زمینه هنر را از سال ۱۳۸۶ در هنرستان استاد شهریار اردبیل آغاز و طی این مدت توانسته در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های متعددی شرکت نماید.
مقام برگزیده ششمین سوگواره هنر عاشورایی، مقام سوم هفتمین سوگواره هنر عاشورایی، مقام اول جشنواره قصص قرآنی، مقام سوم جشنواره هنر جهانی مقاومت، برگزیده دانشجوی برتر فرهنگی هنری دانشگاه نبی اکرم تبریز، مقام دوم جشنواره استعدادهای هنری در تبریز و شرکت در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی از جمله موفقیت‌های ایشان است.