گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی هنرستان هنرهای زیبای پسران؛ روز چهارشنبه سوم شهریور نمایشگاه آثار کاورزی هنرجویان سال سوم نقاشی و گرافیک با حضور اسماعیلی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، عاشوری مسئول امور هنرستانها، رویایی مدیر هنرستان هنرهای زیبای پسران، خورشیدی مدیر هنرستان کمال الملک، زهتابیان مدیر هنرستان تجسمی دختران، محمدپور مدیر هنرستان موسیقی دختران، اساتید، اولیاء و هنرجویان در نگارخانه شریف آبادی افتتاح شد.

در بخش نقاشی این نمایشگاه تعداد 10 اثر پرتره از شخصیتهای برجسته کشور با راهنمایی و نظارت استاد محبعلی و در بخش گرافیک نیز تعداد 18 اثر طراحی گرافیکی شامل طراحی سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و همچنین آثار مفهومی هنرجویان که با راهنمایی و نظارت استاد مقدم و شاکری اجرا گردیده، رونمایی شد.

همچنین در خلال بازدید از نمایشگاه نیز نحوه تشکیل اتاق فکر، شیوه ایده پردازی، فضاسازی، چگونگی به تصویر درآوردن پیام و منطق های حاکم بر آن، خلق آثار، آماده سازی و برپایی نمایشگاه توسط اساتید مربوطه برای حضار تشریح گردید.

لازم بذکر است این برنامه از سلسله برنامه های آموزشی هنرستان هنرهای زیبای پسران می باشد که همه ساله در پایان سال تحصیلی و در غالب طرح کارورزی هنرجویان برگزار می گردد و تحت نظارت و پشتیبانی مدیریت هنرستان و استادان هر دو رشته به اجرا در می آید.

این نمایشگاه تا 12 شهریور ماه در نگارخانه شریف آبادی به نشانی پیچ شمیران، خیابان نورمحمدی، پلاک 87 برای بازدید عموم برپا خواهد بود.