گرافیک نت؛ در این برنامه مرتضی زاهدی (تصویرگر معاصر) به همراه فرشید شفیعی( نقاش و تصویرگر معاصر) رویکردهای و  قابلیت های مختلف تصویرسازی را در روند شکل گیری هنر معاصر ایران و جهان بررسی خواهند نمود و در خصوص آثار تصویر سازی که فارغ از متن ادبی بوده و  خود به عنوان یک مدیوم بصری مستقل و اثر هنری قابل ارایه در نمایشگاه های هنر معاصر مطرح هستند به بحث و گفتگو خواهند پرداخت.

علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند در روز سه شنبه 19 دی ماه ساعت 16 تا 18 به نگارخانه لاله واقع در خیابان دکتر فاطمی،ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88960492 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است مرتضی زاهدی زاهدی عضو انجمن تصویرگران کتاب کودک تهران است. او جایزه سوم طراحی کتاب از نمایشگاه «تتریو» ونیز را دریافت کرده و برنده دیپلم افتخار از نمایشگاه «بولونیا » است.جایزه دوم از نمایشگاه «سی جی » کره جنوبی٬ دیپلم افتخار از شعبه « آی بی بی وای» دانمارک، دیپلم افتخار از شعبه « آی بی بی وای » نروژ، جایزه تشویقی از دوسالانه «باری یرو » پرتغال، جایزه دوم و دریافت قلم طلایی از چهل و دومین دوسالانه تصویرگری «بلگراد » صربستان، جایزه دوم از پنجمین دوسالانه تصویرگران کتاب کودک تهران و ... برگزاری دهها نمایشگاه انفرادی  و شرکت در بیش از 40 نمایشگاه گروهی در کارنامه هنری او دیده می‌شود.

همچنین  فرشید شفیعی، نقاش، تصویرگر و انیماتور ایرانی متولد ۱۳۴7 و کارشناس ارشد رشته ی گرافیک از دانشکده ی هنر و معماری و رشته ی انیمیشن از دانشگاه هنر است. برگزیده ی سال ۲۰۰۵ نمایشگاه تصویرگری "براتیسلاوا"، نمایشگاه تصویرگری "سارمده" و نمایشگاه تصویرگری "باری یرو" انتخاب شد. همین کتاب در سال ۱۳۸۴ از سوی شورای کتاب کودک برگزیده شناخته شد. جایزه ی سیب طلایی نمایشگاه بین المللی تصویرگری براتیسلاوا BIB در سال 2007 نیز به فرشید شفیعی تصویرگر ایرانی تعلق گرفت. برگزاری دهها نمایشگاه انفرادی  و نمایشگاه گروهی در کارنامه هنری او دیده می‌شود.

19دی ماه 1391 ساعت 16 تا 18

نگارخانه لاله : خیابان دکتر فاطمی،ضلع شمالی پارک لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی  تلفن:  88962339   نمابر: 88960492