گرافیک نت؛ نخستین جشنواره بین المللی بسته بندی ایران از تاریخ 7 لغایت 10 آبانماه همزمان با دهمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و تبلیغات در اصفهان برگزار می گردد.

جشنواره بسته بندی ایران محلی است برای ایجاد رابطه تنگاتنگ فی مابین صنایع کشور اعم از تولید و بازرگانی با صاحبان مشاغل بسته بندی از ایده پردازی تا بسته بندی نهائی و شرکتهای تولید کننده خطوط لازم  جهت انجام فرایند بسته بندی.
در این جشنواره هدف آن است که ضمن آشنایی گروه های مختلف شغلی مرتبط با صنعت بسته بندی از مواد اولیه و طراحی تا   ماشین آلات مورد نیاز، تولید و اجرا بسته؛ بخشی از دانش بسته بندی توسط اساتید مجرب در اختیار علاقه مندان قرار داده شده؛ در کنار آن بسته های تولید شده همچنین طرح و ایده های ارائه شده به بخش مسابقه نیز مورد ارزیابی قرار گیرند. 

هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند در هر یک از بخشهای جشنواره شرکت نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط شرکت در هر بخش، سابقه دوره های برگزار شده، حمایت از جشنواره، آشنایی با اساتید دوره، محورهای بررسی آثار شرکت داده شده در مسابقه، شرایط بهره مندی از تخفیف ها، علاوه بر توضیحات درج شده در وب سایت جشنواره www.ipfestival.ir، تلفن های 9511850-0311 و 9514727-0311 پاسخگوی شما می باشد.