گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نخستین جایزه جهانی بیداری با آثاری از هنرمندان ایران و جهان در سه بخش  پوستر، عکس و کاریکاتور از 24اردیبهشت ماه در موزه هنر امام علی‌(ع) آغاز به کار نموده است.
لازم به ذکر است، طی آیینی، روز دوشنبه،22خردادماه در موزه هنرهای معاصر از برگزیدگان هر یک از رشته ها تقدیر به عمل می آید. در هر رشته از این جشنواره 6 جایزه اهدا می شود که شامل یک جایزه بزرگ به مبلغ 10 هزار یورو و 5 جایزه شامل لوح تقدیر و مبلغ 2500 یورو است.
 
موزه هنر امام علی(ع) در خیابان ولی عصر (عج)، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره 35  واقع شده است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.iaram.ir  مراجعه و یا با شماره 22024848 تماس حاصل نمایند.
 در نخستین جایزه جهانی بیداری که از سوی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شده، 350 اثر روی دیوارهای موزه هنر امام علی(ع) رفته است.

یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه نمایش آثار 3 هنرمند مطرح خارجی است. هیکادی دمیرچی از ترکیه‌، پکا لوری از فنلاند و چارلز ماویان دیویس از آمریکا 3 هنرمندی هستند که آثارشان در موزه امام علی(ع) به نمایش درآمده است.