گرافیک نت؛ پس از مسابقه کاغذ دیواری شهریور ماه حالا وقت مسابقه مهرماه نارنجی فرا رسیده. در این مسابقه کاغذ دیواری ها با تقویم خورشیدی توسط شما طراحی می شوند.
مسابقه مهرماه کاغذ دیواری narenji.ir را از دست ندهید.

قوانین مسابقه:
- انتخاب موضوع کاغذ دیواری با شما است، می توانید متناسب با فصل، تکنولوژی و گجت های مورد علاقه یا هر موضوع دیگری کاغذ دیواری را طراحی کنید. خلاقیت در دست شما است!

- کاغذ دیواری حتما باید دارای تقویم شمسی مهر ماه باشند. (انتخاب ظاهر تقویم با خود شما است) برای مثال می توانید تقویم های شهریور ماه را در
narenji.ir ببینید.

- کاغذ دیواری ها بهتر است در سه رزولوشن:
1024 در 768
1280 در 800
1920 در 1200
طراحی و ارسال شوند.

- استفاده از تصاویر و قطعات گرافیکی که دارای کپی رایت هستند مجاز نیست، مگر با کسب اجازه قبلی از صاحب آثار.

- از پذیرش طراحی هایی که با معیارهای اخلاقی تناقض دارند معذوریم.

- کاغذ دیواری می تواند شامل اسم و آدرس وب سایت شما هم باشد، ضمن اینکه باید شامل لوگوی نارنجی نیز باشد.

نحوه ارسال آثار و شرکت در مسابقه:
شما تا روز ۳۰ ام شهریور فرصت دارید کاغذ دیواری تان را طراحی کنید و آن را به آدرس ایمیل wallpaper@narenji.ir بفرستید.

لطفا در subject ایمیل بنویسید: مسابقه کاغذ دیواری نارنجی - مهر ماه. فایل های کاغذ دیواری را با فرمت JPEG یا PNG ضمیمه ایمیل کنید.

برندگان و جایزه:
یک تیم داوری، کاغذ دیواری های برتر را انتخاب کرده و نتایج در روز اول مهر ماه اعلام می شود. محدودیتی در تعداد کاغذ دیواری های منتخب وجود ندارد و تمام آثاری که از نظر تیم داوری برگزیده محسوب بشوند در نارنجی با اسم طراح آن جهت دانلود و استفاده معرفی خواهند شد.

از میان آثار منتخب یک کاغذ دیواری به عنوان برنده ماه انتخاب شده و به طراح جایزه ای تعلق می گیرد. جایزه برنده مسابقه مهر ماه توسط برنامه جهانی غذای سازمان ملل اهدا خواهد شد.