گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در راستای یکی از رویکردهای جدید گالری لاله که مروری بر آثار هنرمندان معاصر ایران است؛ نمایشگاه 35 اثر تصویرسازی از سید حسام الدین طباطبایی که در سال های مختلف برای کتاب ها و ناشران متعددی خلق نموده است، ارایه خواهد شد.

تمامی آثار ارایه شده به تبیین سیر واقعه کربلا برای مخاطبان خود اشاره دارند.

سیدحسام الدین طباطبایی متولد 1352 و دانش آموخته رشته ارتباط تصویری دانشگاه آزاد اسلامی است. وی عضو انجمن تصویرگران و تصویرگری بیش از 80 عنوان کتاب کودک و نوجوان و مدیریت هنری چندین نشریه را در کارنامه خود دارد.

این تصویرساز برنده بیش از 10 جایزه داخلی و بین المللی از جمله پادورا (ایتالیا)، برگزیده نمایشگاه تصویرسازی بلگراد، جشنواره خیال و رویا، جشنواره جهان اسلام، جشنواره کتاب های درسی، جشنواره مولانا، دومین دوسالانه تصویرگری نیایش و ... است و در بیش از 20 نمایشگاه گروهی تصویرسازی داخلی و بین المللی و دو نمایشگاه انفرادی شرکت جسته است.

نمایشگاه مذکور روز چهارشنبه، اول آذرماه ساعت 16 گشایش خواهد یافت و تا 12 آذرماه ادامه می یابد. علاقه مندان می توانند در تاریخ های مذکور همه روزه به استثنای ایام تعطیل از ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 به گالری لاله  واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی مراجعه نمایند و یا با شماره 88960492 تماس حاصل نمایند.