گرافیک نت؛ ستاد خبری دوازدهمین جشنواره بین المللی رادیو: دست اندرکاران کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دوازدهمین جشنواره رادیو به منظور مردمی تر کردن رادیو و جشنواره رادیو، طرح "فراخوان پوستر دوره سیزدهم"، را در خلال دوازدهمین جشنواره بین المللی رادیو طراحی کرده اند که پوستر این طرح نیز هم از طریق وب سایت جشنواره، و هم طریق مراکز فعال هنری، فرهنگسراها، هنرستان ها و مدارس تهران، دانشگاه ها، و ... منتشر شد.

این طرح که پیشتر زمان پایانی ارسال آثار را 31 فروردین اعلام کرده بود، با توجه به استقبال فراوان قشر هنرمندان از این فراخوان، تا 10 اردیبهشت تمدید شد. 

گفتنی است، در ایام برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی رادیو و چهارمین اجلاس جهانی صدا در زیباکنار استان گیلان، از سه اثر برتر به انتخاب صاحب نظران و متخصصان، تقدیر و جوایزی اهدا خواهد شد؛ از اثر برتر این طرح، یعنی پوستر سیزدهمین جشنواره بین المللی رادیو، در مراسم اختتامیه جشنواره دوازدهم پرده برداری خواهد شد.

نمایشگاه آثار ارسالی به این جشنواره، با حضور مسئولان جشنواره، شرکت کنندگان و سایر هنرمندان از یکم تا دهم خرداد 1391 خورشیدی در فرهنگسرای هنر برگزار خواهد شد.

علاقمندان می توانند فرصت دارند آثار و طرح های خود به دبیر خانه جشنواره به نشانی بلوار آفریقا، بالاتر از میرداماد، ابتدای خیابان تابان غربی، پلاک 9، و یا از طریق وب سایت جشنواره به نشانی www.radiofestival.ir آثار خود را ارسال کنند.