حمایت از طراحان گرافیک جوان، برگزاری نشستهای هنری و ایجاد جلسه تجزیه و تحلیل و نقد آثار شرکت کنندگان، از دیگر اهداف مهم این رویداد هنری است.

بدین ترتیب از تمامی طراحان گرافیک علاقه مند دعوت به عمل می آوریم، نشانه های برگزیده خود را که ترجیحاً به تازگی طراحی کرده اند، انتخاب و در زمان بندی اعلام شده به ایمیل گروه ارسال نمایند.

-آثار راه یافته به همراه رزومه افراد فینالیست علاوه بر انتشار در ویژه نامه ی ماهنامه دیجیتال پآن آرت و سایت گروه پآنصد به صورت نمایشگاهی نیز در یکی از گالری ها یا فرهنگسراهای معتبر تهران برای معرفی آثار نهایی؛ در تابستان سال جاری برپا خواهد شد. در ضمن در کنار آثار منتخب ، آثار تعدادی از اساتید مدعو نیز به نمایش در خواهد آمد.

هزینه ورودیه فراخوان جهت برگزاری نمایشگاه، ارائه آثار و نشر دیجیتال، مبنی بر اینکه نمایشگاه بدون حمایت مالی هیچ سازمان و یا ارگان دولتی و غیر دولتی و به صورت آزاد برگزار خواهد شد، مبلغ 150،000 ریال است. این هزینه از افراد فینالیست و بعد از انتخاب آثار آنها دریافت خواهد شد.

 

دبیر فراخوان : رضا عآلی

هیئت انتخاب آثار : ایمان آل مظفر - کارنگ طیاری - علیرضا بختیاری - علی عمرانی - وحید بهرامی

شرایط ارسال آثار :

- فرمتjpg  یا pdf در سایز 20x20 سانتی متر و با وضوح 300 dpi

- ارسال فایل word مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، محل سکونت و عنوان اثر

- آثار ارسالی می توانند به صورت نشانه های نوشتاری ، تصویری و یا ترکیبی باشد.

- موضوع آثار ارسالی آزاد می باشد .

- هیچ محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد ، لذا خواهشمند است آثار با کیفیت خود را ارسال نمایید.

 

زمان بندی و نحوه ارسال آثار :

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ 15 تیر سال جاری به آدرس sayna.logo@pansad.ir ارسال نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.pansad.irمراجعه و یا با شماره تلفن های 09124369785 یا 66783192 تماس حاصل فرمایید .