به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران، بیست و ششمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در نظر دارد با اعلام این فراخوان علاوه بر افزایش کیفیت در انتخاب پوستر نهایی نمایشگاهی، از سایر آثار برتر در بخش جنبی این دوره از جشنواره برگزار کند.
ستاد برگزاری این جشنواره مهلت ارسال آثار را تا پایان وقت اداری 30 آذر معین کرده بود که به سبب استقبال طراحان، مهلت ارسال را تا پایان وقت اداری 5 دی ماه 89 تمدید شد.
شرایط:
موضوع آثار باید در ارتباط با موسیقی و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد.
هر شرکت‌کننده مجاز است حداکثر 3 اثر به دبیرخانه ارسال کند.
طرح پوسترهای ارسالی می بایست به صورت پرینت در قطع 3A به همراه CD حاوی آثار با فرمت Tiff- CMYK و با کیفیت 300 dpi در ابعاد 70×50سانتی متر به دبیر خانه جشنواره ارسال شود.
ضروری است به همراه آثار مشخصات هنرمند شامل نام، نام خانوادگی، سال و محل تولد، تحصیلات، نشانی با ذکر کد پستی و شماره تلفن به آدرس ستاد برگزاری ارسال و مشخصات روی سی دی و پشت آثار نیز پیوست شود.
اطلاعات بیشتر برای شرکت در فراخوان از طریق پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران www.nay.ir قابل دسترسی است.
جوایز:
ستاد برگزاری به طراح پوستر برگزیده 5 سکه بهار ازادی اهدا می کند.
سایر آثار درخور با کسب اجازه از طراح طی نمایشگاهی در بخش جنبی بیست و ششمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به نمایش در می آیند.
زمان بندی:
مهلت ارسال آثار:حداکثر تا پایان وقت اداری 30 آذر 89
یادآوری:
امتیاز آثار ارسالی،به جز اثر برگزیده، در انحصار هنرمند بوده و این ستاد برگزاری با اتکا به قانون مالکیت مادی و معنوی برای هنرمند، صاحبان آثار برجسته ارسالی را برای سایر برنامه های موسیقی به منظور استفاده ‏از ‏دیگر طرح هایشان متناسب با سایر ‏فعالیت های جاری این حوزه معرفی می نماید .
نشانی ستاد اجرایی:
تهران، خیابان استاد نجات الهی، تقاطع طالقانی، کوچه شهید زندی، ساختمان شماره 5، طبقه نخست، روابط عمومی، تلفن 88906080 و 88909329، نمابر: 88908857

(به نقل از پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران)