به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان البرز، فراخوان سومین سوگواره عکس و پوستر عاشورایی با هدف بزرگداشت واقعه فرهنگ‌ساز عاشورا و ترویج آن از سوی حوزه هنری استان البرز اعلام شد.
عبدالحمید قره‌داغی درباره این سوگواره گفت: سومین سوگواره عکس و پوستر عاشورایی در دو بخش عکس و پوستر و در پنج موضوع پیام کربلا مولفه فرهنگ‌ساز جامعه اسلامی، حضور جوانان در مراسم عاشورایی و صحنه‌های انقلاب اسلامی، ولایت پذیری در واقعه عاشورا و انقلاب اسلامی، آسیب‌ها و فرصت‌های فرهنگی مراسم و مجالس عاشورایی، کودک و نوجوان و فرهنگ عاشورایی برگزار می‌شود.
سرپرست حوزه هنری استان البرز افزود: تشویق و ترغیب طراحان و عکاسان به خلق اثر در زمینه معارف عاشورایی از اهداف مهم برگزاری این سوگواره است.
قره‌داغی ادامه داد: هنرمندان و عکاسان جهت شرکت در این سوگواره می‌توانند آثار خود را از تاریخ اول دی‌ماه لغایت 15 بهمن‌ماه سال جاری به دبیرخانه سوگواره، مستقر در کرج، خیابان مطهری، بلوار نبوت، خیابان میلاد4، شماره 35، حوزه هنری استان البرز ارسال کنند.
سومین سوگواره عکس و پوستر عاشورایی به همت حوزه هنری استان البرز و با همکاری ادره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این سوگواره جهت دریافت فراخوان می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به آدرسwww.artalborz.ir مراجعه و یا با شماره 4473011-0261 تماس بگیرند.