گرافیک نت؛ سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد در راستای اهداف فرهنگی مدیریت شهری و تعامل هر چه بیشتر با اصحاب فرهنگ و هنر در تبلیغات محیطی (مناسبتهای مذهبی، اجتماعی، ملی) از طرحهای ارزشمند (گرافیکی) طراحان گرافیک استفاده نماید.
شرایط طرحهای ارسالی:
1- "طرح" معرف مناسبت باشد.
2- "طرح" از مخاطب پذیری بالایی برخوردار بوده و قابلیت اجرا درفضای شهری (درقالب تابلوهای پرتابل، .با ابعاد 4×3 متر عمودی/ عرشه پلهای سواره و پیاده/ بیلبوردهای شهری) را داشته باشد.
3- هویت و ساختار ایرانی، اسلامی در طرح های ارسالی رعایت شده باشد.
4- تکنیک اجرای طرح آزاد است.
5- تعداد آثار ارسالی برای هر مناسبت آزاد است.
6- طراحان محترم لازم است کلیه آثار خود را در فرمت JPEGو در اندازه A4 (حداکثر یک ماه پیش ازهر مناسبت انتخابی) به آدرس zibasazi.tehran@gmail.com ارسال نمایند.

شرایط عمومی فراخوان:
علاقمندان به شرکت در فراخوان لازم است حداکثر تا تاریخ 31/2/90 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به آدرس zibasazi.tehran@gmail.com اقدام نمایند.

جهت دریافت فرم ثبت نام و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای سازمان زیباسازی مراجعه نمائید.

1- سازمان زیباسازی در قبال خرید هر یک از آثار منتخب هیئت کارشناسی از مبلغ سه میلیون ریال تا هفت میلیون ریال پرداخت خواهد کرد.
2- سازمان زیباسازی در رد یا قبول کلیه طرحها آزاد بوده و امکان برگزاری نمایشگاه (یا سایر مقاصد انتشاراتی از طرحهای انتخابی) را برای خود محفوظ می داند.
3- هیچ یک از طرحهای ارسالی (اعم از انتخاب شده یا نشده) عودت داده نخواهد شد.
4- رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده (حقیقی یا حقوقی) آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن نیز از عهده سازمان زیباسازی خارج است.
5- در صورت انتخاب طرح از سوی گروه داوری، ارائه فایل طرح با فرمتPsd یا Tif با وضوح DPI300 و ابعاد 70×50 سانتیمتر بصورت لایه باز بر روی DVD ضروری است .
6- هیئت کارشناسی خرید آثار، متشکل از طراحان گرافیک، کارشناسان تبلیغات محیطی و کارشناسان فرهنگی می­باشد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88674472 (روابط عمومی سازمان زیباسازی) تماس حاصل نمایند.