گرافیک نت؛ مدرسه اینورس پس از 7 سال تلاش و تجربه در زمینه آموزش هنرهای دیجیتال، و با توجه به بازخوردهای گردآوری شده از حدود 2000 دانشجو و مطالعات روزافزون، تصمیم به تغییر در سیستم آموزشی گرفته است.

دوره‌های آموزشی مدرسه اینورس تا به امروز به 2 بخش دوره‌های مستقل و دوره‌های تخصصی‌ (بلند مدت) تقسیم می‌شدند.

به کلیه دوره‌ هایی که در هر ترم برگزار می‌شدند، مستقل و به دوره‌هایی که در آنها آزمون ورودی گرفته شده و آموزش هدفمندتر بوده، دوره بلند‌مدت تلقی می‌شد. در دوره‌های تخصصی‌ (بلند مدت)، افراد بسیاری درخواست شرکت در دوره را داشتند که تعداد اندکی پذیرفته و متاسفانه سایرین به دلیل نداشتن پیش زمینه کافی و همچنین ظرفیت محدود آموزشگاه، پذیرفته نمی‌شدند.

 

سیستم آموزش جدید به چه صورت است؟

تمامی دوره‌های آموزشی، به رشته‌ های آموزشی (Program) تغییر پیدا می‌کنند و دانشجویان می‌توانند دروس یک دوره را به صورت ترمیک بگذرانند.

به عنوان مثال، فرض کنیم در رشته انیمیشن، می بایست 20 درس آموزش داده شود که این دروس به پایه، پیش نیاز، هم نیاز و اختیاری تقسیم می شوند. در مرحله اول ورودی، افراد می‌بایست دروس مقدماتی (پایه) را بگذرانند و پس از اتمام ترم و با کسب نمره مطلوب در درس یا دروس مورد نظر، اجازه ثبت نام در ترم بعدی را خواهند داشت. دانشجویان می‌توانند در هر ترم یک یا چندین درس را انتخاب کنند. علاوه بر این، افراد با توجه به مقدار زمانی که تمایل دارند، می‌توانند یک دوره را در 6 ماه و یا در 3 سال به اتمام برسانند، بدون اینکه مطلبی را از دست دهند.

علاوه بر این، افرادی که علاقه‌مند به شرکت در یک‌ بخش از یک رشته آموزشی هستند نیز می‌توانند به عنوان داوطلب آزاد در آن درس ثبت نام کنند.

البته طراحی این سیستم آموزشی بسیار کار دشواری بود. طراحی برخی از رشته‌ها به اتمام رسیده و سایر دوره‌ها تا پایان تیر ماه بطور کامل طراحی و برای اجرای آن آماده خواهیم شد.

جزئیات این سیستم آموزشی جدید در تابستان امسال و با حضور همه مدرسین مدرسه اینورس، تیم مدیریت و حضور عموم و علاقمندان در طی یک کنفرانس عمومی به اطلاع خواهد رسید.

 

بطور کلی سیستم آموزشی جدید اینورس، این مزایا را دارد :

  1. امکان فارغ‌التحصیلی در مدت کوتاه یا بلند با توجه به میزان وقت دانشجو (بین 6 ماه تا 3 سال)
  2. فرصت ورود به یک رشته آموزشی برای چندین بار در سال (بدون نیاز به صبر کردن برای شروع دوره بعدی در سال آینده) – چرا که این دروس بصورت تکدرس ارائه شده و دانشجویان می‌توانند در اول هر فصل وارد این سیستم آموزشی شوند.
  3. امکان گذراندن یک درس مشخص از یک رشته به عنوان داوطلب آزاد
  4. ارزانتر تمام شدن هزینه کل دوره و پرداخت شهریه برای هر درس بطور مستقل برای دانشجویان (دانشجو هزینه 1 درس را پرداخت می کند و کل دوره را یکجا پرداخت نمی‌کند)
  5. امکان ارائه مدرک تخصصی به دانشجویان رشته‌ای   (Program)
  6. به وجود آمدن بستر آموزشی کامل‌تر با توجه به ارائه دروس جدید (تئوری، عملی، دانش‌بنیان)
  7. فراهم شدن بستر کاریِبهتر از قبل برای دانشجویان (با توجه به تخصصی‌تر شدن کلیت آموزش)
  8. امکان ورود افراد حرفه‌ای به یک رشته آموزشی بدون نیاز به گذراندن دروس پایه و پیش نیاز از طریق برگزاری جلسات تعیین سطح

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا علاقه‌ مندی به شرکت در کنفرانس عمومی اینورس، نام، شماره تماس و ایمیل خود را به آدرس info@inverseschool.com ایمیل کرده و یا از طریق این لینک در خبرنامه عضو شوید.