گرافیک نت؛ مدرسه اینورس که تا کنون 3 دوره آموزشی با فرم های مختلف در زمینه طراحی فضا و شخصیت (با تم های متفاوت) برگزار کرده است، در سال 93 نیز بیش از پیش بر روی این موضوع تمرکز کرده و برنامه های جدیدی برای ارائه دارد.

تعدادی از دوره ها، متقاضیان بسیاری داشته که به دلیل محدود بودن فضای آموزشی و مدرسین، میزان قبولی و ثبت نام در آن دوره محدود بوده است. از جمله این دوره ها، دوره Katsu است. ولی اکنون علاقمندان نقاشی دیجیتال برای انیمیشن و تصویرسازی های فانتزی که افراد بسیاری هستند، می توانند در این دوره  شرکت کنند.

طول مدت این دوره 8 ماه است که در بخشی از آن تصویرسازی، طراحی کاراکتر و فضاسازی برای کارتون و انیمیشن و در بخشی دیگر، نقاشی دیجیتال و کانسپت آموزش داده می شود. دوره اول Katsu سال گذشته در مدرسه اینورس آغاز شده که با توجه به متقاضیان زیاد برای این دوره، دومین دوره نیز از تیر ماه 93 شروع  شد. دوره سوم نیز از بهمن ماه 93 شروع خواهد شد که متقاضیان برای شرکت در این دوره، پس از شرکت در جلسه معارفه، می بایست در مصاحبه فردی شرکت کرده و سپس ثبت نام نمایند

برای شرکت در جلسه معارفه، با شماره021-22047724  تماس حاصل نمایید. جلسه معارفه در تاریخ جمعه 19 دی ساعت 4 عصر برگزار خواهد شد.

جزئیات بیشتر و بخشی از نمونه کارهای دانشجویان دوره قبل را در اینجا ببینید.