گرافیک نت؛ جشنواره لاک پشت طلائی همه ساله با ارائه بهترین آثار شرکت داده شده و آثار دیگر  باهدف حفظ حیات وحش در شهر مسکو برگزار می شود و پس از اتمام نمایشگاه آثار در غالب یک تور نمایشگاهی در سرتاسر روسیه و نیز در کشورهای دیگر به معرض دید عموم گذاشته می شوند.

رقابت بین المللی لاکپشت طلائی روسیه از سال 2006 کار خود را شروع کرده و در چهار بخش فیلم کوتاه، هنرهای زیبا، گرافیک دیزاین و عکس برگزار می گردد.

شایان ذکر است در سال 2013 که نمایشگاه آثار این رقابت در خانه ملی هنرمندان روسیه برگزار شده بود نظر بیش از 120000 بازدیدکننده را به خود جلب کرده است.
رقابت جهانی لاک پشت طلائی بزرگترین پروژه هنری فرهنگی و علمی کشورهای عضو اکو می باشد که همه ساله در کشور روسیه برگزار می گردد. امسال نیز نمایشگاه آثار منتخب از اول مارس 2015 لغایت 28 فوریه در شهر سن پتزبورگ به معرض دید گذاشته خواد شد.
امسال در بخش گرافیک دیزاین این رقابت نیز آثار 25 هنرمند طراح گرافیک از کشورهای مختلف جهت عرضه در نمایشگاه مرکزی و تور نمایشگاهی انتخاب گردیده که در این میان نام سه طراح گرافیک از ایران شامل: صالح زنگانه، سیدمهدی موسوی و میلاد آقازاده به چشم میخورد.
این رقابت با حمایت فدراسیون ملی روسیه، وزارت فرهنگ و وزارت منابع طبیعی روسیه برگزار میگردد و جایزه ای به میزان 80000 دلار آمریکا به بخش طراحی گرافیک اختصاص داده شده است.

هیئت داوران این رقابت جهانی آندره گورنوو، آندره ژاگلین، دیمیتری پریشکوو می باشند.

اسامی منتخبین در وب سایت این رقابت بین المللی: wncontest.ru/en/news/522/