گرافیک نت؛ این کارگاه به همت انجمن علمی دانشجویی دانشگاه فرهنگ و هنر اراک در تاریخ 27 آبان از ساعت 10 صبح زیر نظر محمد اردلانی آغاز خواهد شد.
حضور در جلسه ی سخنرانی برای عموم آزاد خواهد بود اما علاقه‌مندان برای حضور دراین ورکشاپ لازم است پنج نمونه از پوسترهای خود درقطع 500 در 700 پیکسل با فرمت JPG، به همراه بیوگرافی خود و اطلاعات تماس، تا تاریخ 25 آبان ماه به پست الکترونیک انجمن به نشانی e_anjoman@yahoo.com ارسال نمایند.
توضیح اینکه حداکثر 20 نفر از متقاضیان برای بهره مندی از این کارگاه انتخاب خواهند شد و انتخاب صرفا از هنرمندان استان مرکزی خواهد بود. همچنین با توجه به فضای کارگاه، به همراه داشتن لپ‌تاپ برای متقاضیان الزامی می‌باشد.
لازم به‌ ذکراست به تمام شرکت کنندگان گواهی حضور در ورکشاپ اعطا خواهد شد و آثار برتر طراحی شده در این ورکشاپ در تاریخ 28 آذر ماه در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
گفتنی است در کارنامه ی محمد اردلانی افتخاراتی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور، داوری در جشنواره ها و مسابقات بین المللی، سرپرستی ورکشاپ در مراکز دانشگاهی فرهنگی هنری مختلف در کشور، دارای اثر در مجموعه هایی چون موزه لاهتی فنلاند، گالری هنر هلسینکی، موزه هنرهای معاصر اصفهان و ... طراحی پوستر و نشان رویداد های مهمی در کشور، حضور و تقدیر شده در ده ها نمایشگاه انفرادی و گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، چین، ایتالیا، فرانسه، اتریش، کره جنوبی، هلند، فنلاند و ... تنها خلاصه ای از کارنامه ی هنری"محمد اردلانی" است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورکشاپ با شماره 09365861555 تماس حاصل فرمایند.