به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر، امیر عبدالحسینی دبیر هنری این جشنواره گفت: برای این دوره از جشنواره 3 پوستر از سوی هنرمندان مطرح این عرصه طراحی و منتشر شده ‌است.
این پوسترها برای دو بخش اصلی و جنبی جشنواره طراحی شده‌اند که در بخش اصلی ابراهیم حقیقی و رضا عابدینی و در بخش جنبی هم محمد خزایی طراحی پوستر را انجام داده‌اند.

محمد خزایی عضو شورای هنری سومین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر است، ابراهیم حقیقی هم که از هنرمندان برجسته و پیشکسوت عرصه پوستر است، در این دوره از جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر عضو هیأت داوران رشته پوستر بوده است.
رضا عابدینی هم طراح صاحب نام معاصر است که سال 1385 جایزه طراحی پرنس کلاوس هلند را دریافت کرد. این هنرمند در حال حاضر در کشور هلند اقامت دارد.


گرافیک نت؛ همانطور که خواندید طبق اظهارات دبیر هنری جشنواره تجسمی فجر، پوستر اصلی این جشنواره توسط رضا عابدینی و ابراهیم حقیقی طراحی شده و این در حالی است که پوستر یاد شده هیچ شباهتی با دیگر آثار رضا عابدینی  و فضای کارهای وی نداشته و بیشتر گرایش به آثار حقیقی در آن دیده می شود. شما قضاوت کنید که این اثر را چگونه می توان به این هنرمند منتسب نمود؟ آیا این پوستر شباهتی به دیگر آثار عابدینی دارد یا خیر؟
گرافیک نت آماده انعکاس نظرات هنرمندان و همچنین دو هنرمند بزرگوار می باشد.