گرافیک نت؛ مدرسه اینورس که تاکنون 3 فرم مختلف از کلاسهای طراحی فضا و شخصیت (با تِم های متفاوت) برگزار کرده است، در سال 93 نیز بیش از پیش بر روی این موضوع تمرکز کرده و برنامه های جدیدی برای ارائه دارد. تعدادی از دوره ها، متقاضیان بسیاری داشته که به دلیل محدود بودن فضای آموزشی و مدرسین، میزان قبولی و ثبت نام در آن دوره محدود بوده است، یکی از این دوره ها، دوره FORTIS است. افراد علاقه مند به طراحی کاراکتر و فضاسازی برای بازی های رایانه ای، می توانند در این دوره شرکت کنند.

 طول مدت این دوره 8 ماه است که 2 ماه ابتدای آن به آموزش طراحی و طراحی دیجیتال پرداخته می شود و در ادامه تا ماه هشتم، به آموزش تصویرسازی، طراحی کاراکتر، فضاسازی و تکنیک های رنگ گذاری و نقاشی دیجیتال آموزش داده می شود.

دوره اول FORTIS تیر ماه سال گذشته در مدرسه اینورس آغاز شد و در پایان سال به اتمام رسید. به زودی نمونه کارهای دانشجویان دوره اول در یکی از گالری های معتبر تهران به نمایش در خواهد آمد.

مدرس این دوره سعید رمضانی است. این جلسه تلفیقی از ورکشاپ و معارفه می باشد. شما می توانید نمونه کارها و یا طراحی های خود را همراه آورده و در ابتدای جلسه به مدرس تحویل دهید. مدرس دوره بطور انتخابی روی یکی از کارهای شما، Digital Paint خواهد کرد. حضور در جلسه معارفه دوره رایگان است. ضمنا برخی از دانشجویان دوره اول نیز در این جلسه حضور دارند.

برای شرکت در جلسه معرفی دوره و رزرو صندلی با شماره 22047724-021 تماس حاصل نمایید. این جلسه در تاریخ 5 شنبه 12 تیر راس ساعت 4 عصر شروع خواهد شد.