به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 3؛ «تابستان متفاوت» عنوان طرحی است که طی آن، فرهنگسرای هنر (ارسباران) با برگزاری دوره های ویژه با حضور اساتید و هنرمندان مشهور و برجسته سعی کرده به سلیقه های متنوع شهروندان پاسخ دهد.
از جمله ی این دوره ها دوره ی تایپوگرافی و پوستر با سرپرستی محمد اردلانی است که طی ده جلسه در تابستان 92 برگزار خواهد شد.
طرح درس این دوره، تمرین راه کارهای مختلف تایپوگرافی برای رسیدن به پوستری کاربردی است که بر اساس سفارش های واقعی طراحی خواهد شد.
بررسی اجمالی کاربرد فونت، خوشنویسی، دست نوشته، حجم، تصویر و لی اوت بخشی از این راه کارها خواهد بود.
محمد اردلانی برپایی ورکشاپ و همچنین داوری جشنواره ها و مسابقات ملی و بین المللی بسیاری را بر عهده داشته وعناوینی چون برگزیده نخستین جشنواره تجسمی تهران، برگزیده ی نخست در ششمین جشنواره بین المللی تایپوگرافی اسماء الحسنی، نامزد دریافت نشان جوان تجسمی کشور، حضور و تقدیر در ده ها نمایشگاه انفرادی، گروهی و مسابقه در کشورهای ایران، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، اتریش، هلند، فنلاند و ... را در کارنامه ی خود دارد.
علاقمندان جهت ثبت نام در این دوره می توانند به خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان ارسباران، فرهنگسرای ارسباران مراجعه نموده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22887503 تماس حاصل فرمایند.