گرافیک نت؛ دوره های طراحی، ویژه پاییز 93 در مدرسه اینورس به شرح زیر می باشد:

دوره اول: دوره 5 ماهه طراحی آکادمیک با احمد میر – طول زمان این دوره 5 ماه و هر جلسه آن 4 ساعت می باشد (کل دوره 80 ساعت است) که در 2 گروه مجزا تشکیل می شود:

دوره مقدماتی :

- آشنایی با انواع خطوط طراحی

- انواع بافت ها، جنسیت ها (شیشه، سنگ و ...)

- طراحی از طبیعت بی جان

- طراحی از طبیعت

- مبانی پرسپکتیو

- مبانی نور و سایه

- آشنایی با آناتومی

 

دوره پیشرفته: شامل طراحی آناتومی است که برخی جلسه ها همراه با طراحی از مدل زنده می باشد. دانشجویان قبل از شرکت در این دوره ]پیشرفته[ می بایست 5 عدد از نمونه کارهای خود را به آدرس interview@inverseschool.com ارسال نمایند. لطفا در ایمیل مربوطه اطلاعات کامل خود شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس را قید نمایید.

شرکت در دوره های آکادمیک به افرادی که علاقمند به شرکت در دوره های Comic و  Digital Painting و انیمیشن هستند، توصیه می شود.

دوره دوم: طراحی آکادمیک 3 ماهه با حمیدرضا شریعت است و هر جلسه آن 3 ساعت می باشد (کل دوره 36 ساعت است.) و شامل این مباحث است: آشنایی با انواع خطوط طراحی، مبانی نور و سایه، طراحی از طبیعت، طراحی فیگور انسان، آشنایی با تکنیک های مختلف طراحی (آب مرکب، پاستل و ....). این دوره در ترم های آینده با موضوع Creature Design ادامه پیدا خواهد کرد. لذا به علاقمندان این مبحث، شرکت در این دوره توصیه می شود.

دوره سوم: طراحی آزاد فیگوراتیو

این دوره آزاد 3 ماهه، شامل 12 جلسه می باشد که در آن به طراحی فیگوراتیو از مدل زنده پرداخته خواهد شد. در این دوره "طراحی" به عنوان هنری مستقل آموزش داده می شود و هدف اصلی، تربیت طراحانی است که می توانند اثر نهایی خود را به خوبی بر روی کاغذ پیاده کنند.

نمونه کارهای مدرسین را در پایین ببینید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدرسه اینورس به شماره 22047724-021 تماس حاصل نمایید.