گرافیک نت؛ این کلاسها در پایان هر فصل و با توجه به نیازهای جدید دانشجویان، مجددا طراحی می شوند. در حال حاضر کلاسهای مدرسه اینورس نه تنها طراحی محدد شده اند، بلکه بسیاری از مطالب دوره ها در آن به روز شده و مطالب قابل توجهی به آنها اضافه شده است. کلاسهای جدید مدرسه اینورس، به شما کمک می کند تا آشنایی بیشتری با هنر دیجیتال پیدا کنید. یکی از دوره هایی که بازبینی و تغییر یافته است، دوره جدید Photoshop است.

 یک دوره کامل فتوشاپ در اینورس، شامل 22 جلسه 3 ساعته است که مطالب توسط 5 مدرس زیر تدریس می شوند و هر مدرس با توجه به تخصصی خود در برخی جلسه ها حضور دارد:

 علیرضا اردوبادی

موسس مدرسه اینورس، طراح گرافیک، مشاور آموزشی در زمینه هنرهای دیجیتال، طراح دوره

 پرنیا پاوپر

طراح گرافیک، مدرس بخش گرافیک Photoshop ، مدرس تکنیک های Typography و Photo Montage

کیوان سلطانیان

عکاس، مدرس بخش عکاسی Photoshop  ، Photo Manipulation، Image Processing

 کیوان ممیز

طراح گرافیک، طراح کانسپت، مدرس بخش انیمیشن و نقاشی دیجیتال

شایان خلیل بیگی

نقاش، عکاس، مدرس بخش نورپردازی و تلفیق تصاویر Surreal در Photoshop Edit تخصصی عکس

 ضمنا این کلاس شامل کلیه مطالب مقدماتی و پیشرفته است  و کل این کلاس از مبانی شروع  و تا مراحل پیشرفته ادامه پیدا می کند.

 برخی از مطالب دوره بدین شرح می باشند :

اصول چاپ/ Edit تخصصی عکس / بررسی و تدوین تکنیکها و استانداردهای چاپ / آشنایی با  Digital Painting /  طراحی کاتالوگ و بروشور / معرفی نحوه طراحی وب / تکنیکهای تصویرسازی دیجیتال  / انیمیشن 2بعدی / شناخت فضاهای 3بعدی در فتوشاپ /  شناخت مفاهیم اصلاح تصویر / انیمیشن /  ورکشاپ های اجرایی و جلسات تمرینی / ورکشاپ های  Photo Manipulation / ویرایش تخصصی تصاویر Raw/کارگاه Brain Storming  / بررسی تکنیک های HDR Photography / Batch Systems / شناخت فرمت های تخصصی و کاربرد آنها / شناخت تصاویر LAB و نحوه کارکرد با آن / تکنیک های اجرایی برای چاپ های دستی و پارچه و ده ها موارد دیگر

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با مدرسه اینورس تماس حاصل نمایید : 22047724-021

ورود به سایت مدرسه اینورس