گرافیک نت؛ این کلاسها در پایان هر فصل و با توجه به نیازهای جدید دانشجویان، مجددا طراحی می شوند. در کلاس Ai علاوه بر مطالب مرتبط به نرم افزار، به مطالب تخصصی در زمینه طراحی گرافیک و چاپ پرداخته می شود. در سری جدید کلاسها، بسیاری از مطالب به روز شده و مطالب قابل توجهی به آن اضافه شده است. کلاسهای جدید مدرسه اینورس، به شما کمک می کند تا آشنایی بیشتری با هنر دیجیتال پیدا کنید.

 یک دوره کامل Ai در اینورس، شامل 13 جلسه 3 ساعته است که مطالب توسط 2 مدرس زیر تدریس می شوند و هر مدرس با توجه به تخصص خود در برخی جلسه ها حضور دارد:

 حامد حکیمی

مدرس بخش گرافیکAi ، طراح گرافیک، مدیر هنری مجلات خردنامه و معماری در گروه مجلات همشهری

مسعود جزنی

مدرس تصویرسازی Vector Base / طراح گرافیک / مدرس چاپ سیلک در مدرسه سیلک ایران

 ضمنا این کلاس شامل کلیه مطالب مقدماتی و پیشرفته است  و کل این کلاس از مبانی شروع  و تا مراحل پیشرفته ادامه پیدا می کند. یک جلسه از این دوره به بازدید دانشجویان از چاپخانه خواهد گذشت.

 برخی از مطالب دوره بدین شرح می باشند :

اصول پایه طراحی تیغ و برش برای جعبه سازی/ چاپ و رنگ / خروجی های مختلف جهت تیغ، خدمات پس از چاپ/ تصویر سازی برداری/  طراحی یک Artwork تصویر سازی پر جزئیات / شناخت فضای 3 بعدی در Ai / بررسی نمونه کارهای طراحی گرافیک در محیط Ai و بحث و گفتگو درباره نحوه اجرا / بازدید از چاپخانه و آشنایی مقدماتی آن / طراحی و تدوین پروژه ای شخصی برای هنرجویان و آماده سازی ماکت نهایی برای ارائه به مشتری / تکنیک های اجرایی برای چاپ های دستی و پارچه و ده ها موارد دیگر (آماده سازی فیلم برای چاپ سیلک چند رنگ)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره با مدرسه اینورس تماس حاصل نمایید : 22047724-021