گرافیک نت؛ مدرسه اینورس پس از برگزاری چندین دوره نرم افزار Max، تغییراتی را در این دوره بوجود آورده است. در گذشته نرم افزار Max به همراه پلاگین Vray تدریس می شد و  دانشجویان از رشته ها و گرایش های متفاوت همزمان در این دوره شرکت می کردند. در دوره جدید تغییری در بخش Vray رخ نداده و همچنان این دو نرم افزار با هم تدریس می شوند ولی از بابت کلیت کلاس، کلاس به دو بخش عمومی و تخصصی (از لحاظ گرایش) تقسیم شده است.

افرادی که قصد یادگیری این نرم افزار را دارند، می بایست ابتدا در بخش عمومی که شامل 10 جلسه 3 ساعته است، شرکت نمایند تا به نرم افزار و پلاگین مسلط شده و آن را به صورت 
General یاد بگیرند.

دانشجویان می توانند بعد از پایان دوره، در صورت تمایل به یادگیری در تخصصی خاص، در چند جلسه، مباحث تخصصی رشته موردنظر خود را در بخش تخصصی بگذرانند و یا ممکن است آموزش دیده شده در بخش عمومی را کافی بدانند.

به عنوان مثال افرادی که تمایل دارند در بخش معماری فعالیت کنند، ابتدا بخش عمومی را گذرانده و در ادامه در بخش اختصاصی دوره شر کت می کنند که مختص رشته  معماری طراحی شده و تمامی تمرین ها پروژه محور و بر روی نمونه کارهای واقعی است. این مثال برای طراحان صنعتی و سایر رشته نیز به همین گونه است.

برای شرکت در دوره جدید
Max Vray با شماره 22047724-021 تماس حاصل نمایید. دوره جدید در روزهای آینده شروع و تا قبل از سال نو به پایان خواهد رسید. مدرس این دوره آقای وحید منتظری هستند.

نمونه کارهای مدرس این دوره را از اینجا ببینید.