گرافیک نت؛ طراحیweb ، اصولا از چندین بخش مختلف تشکیل شده است.طراحی گرافیک، یکی از این بخش هاست که دانش آن می تواند موجب طراحی سایتی جذاب از لحاظ بصری باشدبرنامه نویسی و اصطلاحا  Backend بخش دیگری است که در طراحی وب وجود دارد، این بخش دارای ماهیت فنی بوده و نیاز به دانش برنامه نویسی دارد. این بخش کمک شایانی به پیاده سازی سایت می کند و تمام هسته سایت روی این بخش سوار است.
 
امروزه یکی از بزرگترین چالش های طراحی وب، حد واسط بین گرافیک و کدنویسی است. موضوعی که طراحان گرافیک و برنامه نویسان هر دو به آن نیاز دارند تا بتوانند سایتی کارآمد و در راستای کارکردهای تجاری بسازند. گرافیک و برنامه نویسی به تنهایی نمی توانند کارآمد بودن سایت را تضمین کنند. بلکه پیاده سازی، نیازهای یک بیزنس است که می تواند آن را در جهت اهداف سازمانی به مقصد برساند.
 
دوره طراحی وب که در مدرسه اینورس برگزار می شود، بر این است تا برای اولین بار در ایران به این خلا آموزشی بپردازد.
در این دوره طراحان و برنامه نویسان، پس از آموزش دیدن در بخش UX، بر روی پروژه های کلاسی شروع به فعالیت می کنند و در طول پروژه، آموزشهای مرتبط به بخش UI (رابط کاربری) را می بینند. در بخش سوم کلاس نیز، سایت طراحی شده را با آموزشهای لازم در قالب html5 و css3 پیاده سازی می کنند.
  
چه کسانی مخاطبان این کلاس هستند؟
طراحان گرافیک و برنامه نویسان وب که در این کلاس به صورت گروهی فعالیت می نمایند.
 
برای شرکت در این دوره، با مدرسه اینورس به شماره 22047724-021  تماس حاصل نماید. این دوره در تاریخ 29 بهمن شروع خواهد شد.

ورود به سایت مدرسه اینورس