گرافیک نت؛ این برنامه هنری تجسمی به صورت یک ساعته از مسیر مترو تجریش تا کهریزک اجرا شد و مورد استقبال عموم مردم در مترو قرار گرفت.
سبحان مهرداد محمدپور بنیان گذار جشنواره بین المللی ابداعات خوشنویسی رسم الخط و مبدع 14 رسم الخط خوشنویسی از جمله خط سبحان در گفت و گو با این خبرگزاری گفت :هنر متعلق به مردم است و پایانی برای آن نمی توان یافت ،برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری باید متنوع وتاثیرگذار باشند و مردم را از شلوغی و استرس باز دارند تا لحظاتی آرامش خیال را به مردم هدیه نمایند مخصوصا هنری که حال و هوای قرآنی داشته و یاد خدا را در دل ها زنده کند.
در طی برگزاری این ورک شاپ سوالاتی در مورد هنر اسلامی توسط سرنشینان  قطار شهری از استاد محمدپور پرسیده  شد که وی خلاصه ای از تاریخچه هنراسلامی را بازگو کرد، گفتنی است آثار تولید شده با موضوع قرآنی و بسم الله و لااله الا الله به خط سبحان کتابت شد.
محمدپور در ادامه گفت: بزودی نخستین جشنواره بین المللی ابداعات خوشنویسی و طراحی حروف گرافیکی برگزار خواهد شد ،این جشنواره اولین حرکت بزرگ مبدعان خوشنویس بوده و من همچنان در تلاش برای شناسایی عزیزان مبدع در ایران و جهان هستم که خوشبختانه برخی از این مبدعان نیز شناسایی شده و مراحل مقدماتی شرکت در جشنواره نیز انجام گرفته است.
محمدپور گفت : توحید و آخرت همیشه باید توسط هنرمندان اسلامی ادراک و مرور شود و نباید هیچ هنرمند مسلمانی دست به تولید آثار باطل و بیهوده بزند!