گرافیک نت؛ شب گذشته، 20 خردادماه، یکی از شلوغ‌ترین شب‌های خانه هنرمندان بود و جمعیت زیادی برای بازدید از نمایشگاه «حسرت درناها» آمده بودند.

در این نمایشگاه بیش از 20 قطعه عکس در ابعاد مختلف بر دیوارهای گالری «ممیز» نقش بسته بود و همگی از پرواز پرندگان در آسمان حکایت می‌کرد.

ابراهیم حقیقی درباره‌ی برپایی این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: عکس‌های این نمایشگاه حاصل یک ساعت عکاسی است. در غروب یکی از روزهای فروردین 89 زمانی که به استانبول سفر کرده بودم، پرواز پرنده‌ها نظرم را به خود جلب کرد و از آنجا که دوربینم را همیشه به همراه دارم، این تصاویر را ثبت کردم.

او ادامه داد: قاب دوربینم را با پرواز پرندگان در آسمان بستم، زیرا انسان همیشه برای پرواز کردن ناتوان بوده و به نوعی حسرت پرواز کردن مانند پرندگان را دارد،این همان حسرت اوج گرفتن است.

حقیقی درباره‌ی روی آوردنش به عکاسی در کنار کارهای گرافیکی‌اش،گفت: قبل از این که گرافیست بشوم، با عکاسی آشنا بودم. در دانشکده هم همیشه عکاسی می‌کردم. سال گذشته تصمیم گرفتم عکس‌هایم را با موضوع سفرهایم منطبق کنم.

این هنرمند با بیان این که قاب دوربینش همیشه در طبیعت بسته می‌شود،ادامه داد: چند مجموعه‌ی دیگر هم برای نمایشگاه تدارک دیدم که احتمالا سال‌های بعد به نمایش خواهم گذاشت.

خانه هنرمندان ایران تا 25 خرداد ماه میزبان نمایشگاه «حسرت درناها» است.
به نقل از ایسنا