گرافیک نت؛ به گزارش روابط عمومی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، جمعی از مشتاقان شکسته نستعلیق به سرپرستی مجتبی ملک زاده 30 اثر که حاصل سه سال از فعالیت های آنان در عرصه خوشنویسی شکسته نستعلیق است را به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه تا 20خردادماه همه روزه ، از ساعت 10 تا 20، میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود و علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به تجریش ، خیابان شهید دربندی ( مقصود بیک سابق )، چهار راه دکتر حسابی، خیابان دکتر حسابی، باغ موزه هنر ایرانی  مراجعه و یا با شماره تلفن 6- 22686065 تماس حاصل نمایند.

استاد مجتبی ملک زاده، تدریس خوشنویسی را از سال 1361 آغاز نمود و تا کنون در نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعددی در داخل و خارج شرکت نموده است و ترجیع بندهای هاتف اصفهانی ، گزیده غزلیات و رباعیات فواد کرمانی و خواجوی کرمانی ، رساله چهار فصل ، دیوان درویش عبدالمجید طالقانی، ترکیب بند محتشم کاشانی ، مناجات منشور حضرت امیرالمومنین (ع)، مناجات منظوم منسوب به حضرت علی (ع) ، اولین قرآن تاریخ به خط شکسته را به طرز بی بدیلی کتابت نموده است.

تالیف و طبع کتاب سطر (پژوهشی در سطرنویسی و گزیده ای از قطعات) در سال 1385 و کتاب چهل سطر (برگزیده‌ای از ادبیات کلاسیک ایرانی) در سال 1390 را در کارنامه خود دارد.