جشنواره سراسری نقاشی و گرافیک «کرامت» از 17 تا 27 مهر ماه به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اعلام این مطلب افزود: این جشنواره در راستای کشف استعدادهای هنری در رشته‌های نقاشی و گرافیک، پرورش روحیه تولید آثار هنری، تبادل تجربیات، شناسایی پتانسیل‌ها و معرفی آثار برتر برپا خواهد شد.
وی گفت: آثار ارسالی باید در موضوعاتی چون «همت مضاعف و کار مضاعف»، «کرامت مهرورزی و فرهنگ و محبت و ایثار»، «نهادینه کردن فرهنگ قناعت و لزوم پرهیز از اسراف و تبذیر»، «انسان و جامعه»، «میراث فرهنگی»، «اهمیت و منزلت کتابخوانی»، «حفظ و اشاعه آثار فرهنگی»، «بزرگداشت مشاهیر»، «تهاجم رسانه‌ای و فرهنگی» و «جنگ نرم» تولید و ارسال شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا پایان شهریور ماه جاری تعیین شده است، یادآور شد: آثار منتخب با نظر هیات داوران به بخش جشنواره راه می‌یابند و پس از نمایش آثار، برگزیدگان معرفی خواهند شد.
براساس این گزارش، علاقه‌مندان آثار خود را می‌توانند تا پایان شهریور ماه جاری به نشانی دبیرخانه واقع در شهرستان فیروزکوه، شهرک ولی عصر (عج)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن‌های (6225823-6224942-0221) تماس حاصل نمایند.
جهت مشاهده این فراخوان اینجــــــا را ببینید.