به گزارش هفت رنگ به نقل از دبیرخانه تصویر سال، توزیع نشریه هنرهای تصویری ایران در عرصه‌ عکاسی، سینما، گرافیک و کاریکاتور در نوزدهمین سال انتشار، در قالب شماره‌های 60 تا 65 از روز سه‌شنبه 25 خرداد در تهران، شهرستان‌ها و کتاب‌فروشی‌ها آغاز ‌شده و تا پایان هفته ‌جاری در کلیه‌ مراکز مربوطه در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

این شماره دربر گیرنده بیش از 2300 تصویر برگزیده از ششمین نمایشگاه تصویر سال و مهم‌ترین رخدادهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ورزشی، به‌همراه تصویر آثار دلخواه و منتخب گرافیست‌ها و کاریکاتوریست‌های ایرانی است.

ششمین تصویر سال با سردبیری و مدیرمسؤولی سیف‌اله صمدیان، برای نخستین‌بار سرمقاله مکتوب ندارد و عکسی از "منا هوبه‌فکر" به‌جای همه‌ حرف‌های سردبیر آمده است.

تصویر سال 88، بخش ویژه‌ای برای 15 نفر از اهالی فرهنگ و هنر ایران دارد که در این بخش با عنوان "یادنامه‌" درباره‌ بهمن جلالی، کوروش (ابوطالب) امام، مجتبی تکین، بهجت صدر، مهدی سحابی، پرویز مشکاتیان، فرامرز پایور، سیف الله داد، جمشید لایق، احمد آقالو، حمیده خیرآبادی، نیکو خردمند، امیر قویدل، رضا کرم‌رضایی و نعمت حقیقی، مطالبی نگاشته شده‌اند.

این شماره که تصویر عکس گروهی با عنوان "سیاره کوچک تصویر سال" در مراسم پایانی دوره‌ هفتم روی جلد دارد، در 370 صفحه گلاسه‌ تمام رنگی عرضه شده است.